Trwa ładowanie...
Megafon.pl
henry cavill
27-11-2013 18:21

Ben Affleck dojrzałym i doświadczonym Batmanem

Producent filmu "Batman vs. Superman" wytłumaczył, dlaczego to Ben Affleck zagra w nim Człowieka-Nietoperza.

Ben Affleck dojrzałym i doświadczonym BatmanemŹródło: AFP
dmen7uu
dmen7uu

Producent filmu "Batman vs. Superman" wytłumaczył, dlaczego to Ben Affleck zagra w nim Człowieka-Nietoperza. Obsadzenie Afflecka w roli Batmana w sequelu "Człowieka ze stali" spotkało się z żywą (i niekoniecznie pozytywną) reakcją fanów superbohatera. Choć aktor sam dzielnie się broni, producent Charles Roven postanowił go wesprzeć i wyjaśnić, dlaczego to właśnie Affleck wystąpi u boku Henry'ego Cavilla, czyli filmowego Supermana.

- Chcieliśmy aktora w określonym wieku i takiego, który w ostatnich latach dokonał konkretnych rzeczy - tłumaczy Roven. - W filmach "Operacja Argo" i "Miasto złodziei" Ben grał poważnych facetów. To dojrzały mężczyzna z krwi i kości. Kiedy postawi się go obok Henry'ego, już na pierwszy rzut oka widać, który z nich jest bardziej doświadczony i dojrzały. Taki właśnie efekt chcieliśmy osiągnąć.

Premiera filmu "Batman vs. Superman" planowana jest na 17 lipca 2015 roku. Projekt powstaje dla wytwórni Warner Bros. W obsadzie pojawią się również znani z "Człowieka ze stali" Laurence Fishburne i Amy Adams.

(Megafon.pl/ma)

dmen7uu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dmen7uu