Trwa ładowanie...

Ben Affleck dojrzałym i doświadczonym Batmanem

Producent filmu "Batman vs. Superman" wytłumaczył, dlaczego to Ben Affleck zagra w nim Człowieka-Nietoperza.
Share
Ben Affleck dojrzałym i doświadczonym Batmanem
Źródło: AFP
d49hm8z

Producent filmu "Batman vs. Superman" wytłumaczył, dlaczego to Ben Affleck zagra w nim Człowieka-Nietoperza. Obsadzenie Afflecka w roli Batmana w sequelu "Człowieka ze stali" spotkało się z żywą (i niekoniecznie pozytywną) reakcją fanów superbohatera. Choć aktor sam dzielnie się broni, producent Charles Roven postanowił go wesprzeć i wyjaśnić, dlaczego to właśnie Affleck wystąpi u boku Henry'ego Cavilla, czyli filmowego Supermana.

- Chcieliśmy aktora w określonym wieku i takiego, który w ostatnich latach dokonał konkretnych rzeczy - tłumaczy Roven. - W filmach "Operacja Argo" i "Miasto złodziei" Ben grał poważnych facetów. To dojrzały mężczyzna z krwi i kości. Kiedy postawi się go obok Henry'ego, już na pierwszy rzut oka widać, który z nich jest bardziej doświadczony i dojrzały. Taki właśnie efekt chcieliśmy osiągnąć.

Premiera filmu "Batman vs. Superman" planowana jest na 17 lipca 2015 roku. Projekt powstaje dla wytwórni Warner Bros. W obsadzie pojawią się również znani z "Człowieka ze stali" Laurence Fishburne i Amy Adams.

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

* Ben Affleck zastanawiał się nad Batmanem*

* George Clooney nie ocenia Bena Afflecka*

* Christian Bale tłumaczy się z głosu Batmana*

d49hm8z

Podziel się opinią

Share
d49hm8z
d49hm8z