WP

Biustonosz typu push-up. Tu podniesie, tam powiększy

O biustonoszach modelujących piersi za pomocą odpowiedniego wyprofilowania mówi się, że to kwintesencja seksapilu, a zarazem bieliźnianego geniuszu. W czarodziejski sposób podniesie i osadzi nawet piersi, które straciły jędrność.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dobrze dobrany biustonosz zapewni komfort przez cały dzień
Dobrze dobrany biustonosz zapewni komfort przez cały dzień (123RF)
WP

Biustonosz do zadań specjalnych – push-up

Krągłe, jędrne, o odpowiednim rozmiarze i... w odpowiednim miejscu. Aby nasze piersi prezentowały się satysfakcjonująco, warto sięgnąć po odpowiedni biustonosz do zadań specjalnych, a jego najpopularniejszym rodzajem jest push-up.

Obecnie bardzo popularne są staniki podkreślające naturalny kształt i urok kobiecego biustu. Nadal jednak wiele kobiet marzy o nieco większym biuście lub czuje potrzebę delikatnego skorygowania tego atutu sylwetki.

WP

Biustonosze typu push-up budzą sporo kontrowersji, głównie dlatego, że przekłamują rzeczywisty wygląd biustu. Biustonosz typu push-up to jednak nie tylko bielizna powiększająca, ale też modlująca piersi, które np. straciły symetrię i kształt po okresie karmienia. Taka bielizna to wybawienie dla dojrzałych kobiet i mam.

Seksowna bielizna, która koryguje piersi, lekko je unosi i powiększa – to własnie biustonosze typu push-up w najlepszym, eleganckim wydaniu.

WP

Efektowna metamorfoza w kilka chwil

Wygląd kobiety jest jej indywidualnym wyborem, więc jeśli ma ochotę na ekspresową zmianę w wyglądzie – czemu by nie spróbować? Według nas zdecydowanie lepiej poeksperymentować z usztywnianym biustonoszem unoszącym piersi, niż decydować się na interwencję chirurgiczną. Najlepiej prezentują się na biuście staniki subtelnie modelujące i dające widoczny, ale naturalny efekt.

Biustonosze push-up są przydatne także wtedy, kiedy chcemy wlożyć specyficzną kreację. Dzięki głęboko wyciętym miseczkom, pod którymi kryją się poduszeczki podnoszące biust, ten biustonosz jest idealny pod wydekoltowane bluzki.

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP