Trwa ładowanie...
d3r00dj

"Biznesowe Andrzejki" w Hotelu Haffner

"Biznesowe Andrzejki" to niezwykłe wydarzenie i jedno z wielu, które będą miały miejsce tej jesieni w sopockim Hotelu Haffner.
To wydarzenie, łączyć będzie w sobie nie tylko andrzejkową tradycję i dobrą zabawę, ale również szanse na nawiązanie relacji biznesowych w połączeniu z odrobiną kultury! Wszystko to w nienachalny i nieszablonowy sposób, w luksusowych wnętrzach Hotelu Haffner.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Biznesowe Andrzejki" w Hotelu Haffner
(Materiały prasowe)
d3r00dj

Podczas wieczoru, zaproszeni goście wezmą udział w prelekcji sommelierskiej w wykonaniu Przemysława Gwardzika – właściciela pracowni Red Wine&Whisky oraz quizie biznesowym,
który poprowadzi Piotr Obrębski – doradca biznesowy. Uświetnieniem całości będzie występ Eweliny POBLO Pobłockiej – finalistki popularnego The Voice of Poland.

Wydarzenie poprowadzi Paulina Marwińska - Marketing&PR Manager Hotelu Haffner - jak mówi "(...) W Trójmieście organizowanych jest wiele podobnych do siebie wydarzeń, my chcemy pójść o krok dalej i pokazać, że nawiązywanie relacji biznesowych można połączyć z dobrą zabawą, sporą dawką wiedzy i winiarskim savoir vivrem.

Mając do dyspozycji piękne wnętrza Hotelu Haffner oraz specjalistów takich jak Piotr Obrębski czy Przemysław Gwardzik, można stworzyć nowy wymiar networkingu na naprawdę wysokim poziomie. Na gości czekać będzie również kilka dodatkowych niespodzianek - przygotowanych przez hotel. Atrakcji z pewnością nie zabraknie!

d3r00dj

Podziel się opinią

Share

d3r00dj

d3r00dj