GwiazdyBlanka Lipińska napisała 3 książki dla dorosłych. Teraz mówi o wstrzemięźliwości

Blanka Lipińska napisała 3 książki dla dorosłych. Teraz mówi o wstrzemięźliwości

Blanka Lipińska napisała 3 książki dla dorosłych. Teraz mówi o wstrzemięźliwości
Źródło zdjęć: © ONS.pl | Paweł Kibitlewski
02.07.2019 12:02, aktualizacja: 03.07.2019 07:26

Blanka Lipińska ma radę dla młodych. W rozmowie z portalem Newseria pisarka zaapelowała o rozważne i przemyślane podejście do relacji damsko-męskich. Zaleca wstrzemięźliwość.

Blanka Lipińska radzi nastolatkom

Blanka Lipińska ma 34 lata. Jest jedną z najpopularniejszych polskich pisarek. Jej debiutancka powieść "365 dni" sprzedała się w ponad 500 tys. egzemplarzach. W walentynki 2020 do kin ma trafić ekranizacja jej książki. Ostatnio gwiazda udzieliła krótkiego wywiadu portalowi Newseria.

Mówiła w nim o tym, kiedy młodzi ludzie powinni zdecydować się na swój pierwszy raz. Tym samym odniosła się do raportu "Ryzykowne zachowania Polaków”, sporządzonego przez Centrum Profilaktyki Społecznej, z którego wynika, że seks zaczynają uprawiać już trzynastolatki. Okazuje się, że pisarka ma w tej sprawie zdecydowane stanowisko.

Blanka Lipińska zaleca rozwagę

"Nie warto ulegać promieniom słońca. Chciałabym zaapelować do młodych ludzi o rozwagę i przemyślenie. Pamiętajmy, że seks jest po to, aby się rozmnażać. Jeśli wpadniemy, to nasze życie w wieku szesnastu lat zawiśnie na włosku. Przemyślmy więc to dobrze. Pierwszy raz może być traumatyczny. Polecam więc raczej się wstrzymać" – powiedziała Lipińska.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta