Blisko ludziBlanka Lipińska o bracie. Są przeciwieństwem

Blanka Lipińska o bracie. Są przeciwieństwem

Blanka Lipińska o bracie. Są przeciwieństwem
Źródło zdjęć: © ONS
17.03.2020 07:43, aktualizacja: 17.03.2020 08:43

Pisarka i jej mama niedawno udzieliły wywiadu. Opowiedziała o swoim dzieciństwie i rodzinie. Poruszyła też wątek o swoich relacjach z bratem. Kim jest brat Blanki Lipińskiej?

Popularność Blanki Lipińskiej nie maleje. Dzięki książkom i ich ekranizacji stała się jedną z bogatszych Polek, a jej profil na Instagramie obserwuje pond 400 tysięcy osób. Niedawno potwierdziła również swój związek ze znanym muzykiem Aleksandrem Baronem.

Blanka Lipińska o swoim bracie

Nie jest to jedyny mężczyzna w jej życiu. Blanka Lipińska ma starszego brata Jakuba. Pisarka zdradziła, że są swoimi przeciwieństwami. Jej brat nigdy nie sprawiał kłopotów rodzicom i był ulubieńcem nauczycieli. "Mam o rok starszego brata geniusza. Kuba jest wybitny w każdej dziedzinie oprócz muzyki. Był pierwszym dzieckiem, zawsze świetnie się uczył. Ja próbowałam się prześlizgnąć, kombinować. On był lubiany przez nauczycieli i dyrekcję, miał wzorowe zachowanie, a ja zawsze poprawne albo nieodpowiednie. Nie mieli ze mną w szkole łatwo" – zdradziła pisarka.

Jakub nie udziela się na mediach społecznościowych ani w show-biznesie, dlatego próżno szukać jego zdjęć ze ścianek czy wywiadów.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta