Trwa ładowanie...
da7t6t3

Brad Pitt rozlicza się z przeszłością z Jennifer Aniston. Było coś, za co chciał ją przeprosić

Brad Pitt i Jennifer Aniston tworzyli jedną z najbardziej znanych par Hollywood. Choć od ich rozstania minęło wiele lat, to fani wciąż liczą, że do siebie wrócą. Niedawno faktycznie wrócili do tego, co było kiedyś. Ale tylko w rozmowie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Brad Pitt przeprosił Jennifer Aniston za błędy, które popełnił w ich związku
Brad Pitt przeprosił Jennifer Aniston za błędy, które popełnił w ich związku (Getty Images)
da7t6t3

Brad Pitt i Jennifer Aniston byli ze sobą przez 6 lat, zanim rozstali się w styczniu 2005 roku. Ich zdjęcia z rozdania nagród SAG dla wielu ich wielbicieli są jednoznaczne. Uważają, że znów mają się ku sobie. Nic dziwnego – widać na nich, że obydwoje cieszyli się na swój widok i nie mogli oderwać od siebie rąk.

Brad Pitt i Jennifer Aniston - spekulacje fanów o powrocie

Ich rozstanie i ewentualny powrót do siebie to wciąż gorący temat w mediach. Jak pisze "Fox News", który cytuje osobę z otoczenia Brada Pitta, aktor jest teraz w zupełnie innym miejscu, niż wtedy, kiedy brał ślub z Jennifer Aniston.

da7t6t3

"Brad naprawdę patrzy w głąb siebie i ciężko pracuje nad sobą" – powiedział. Jak się okazuje, spowodowało to, że postanowił rozliczyć się z przeszłością. "Przeprosił Jennifer za wiele rzeczy w ich związku, które według niego działy się z jego winy" – mówi znajomy aktora. Dodał, że była para musi teraz "zostawić to, co było za sobą".

Brad Pitt przeprosił Jennifer Aniston Getty Images
Podziel się

Siłaczki odc. 5. Cykl Klaudii Stabach. Dajemy kobietom wsparcie, na jakie zasługują

da7t6t3

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl


da7t6t3

da7t6t3
da7t6t3