ModaBrad Pitt w V Magazine - najseksowniejszy tata świata!

Brad Pitt w V Magazine - najseksowniejszy tata świata!

Brad Pitt w V Magazine - najseksowniejszy tata świata!
Aleksandra Nagel

02.11.2015 10:54, aktual.: 02.11.2015 15:15

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ma 52 lat, 6 dzieci i wciąż jest jednym z najgorętszych ciach Hollywood. Chodzi oczywiście o Brada Pitta, który pojawił się właśnie na okładce V Magazine.

Ma 52 lat, 6 dzieci i wciąż jest jednym z najgorętszych ciach Hollywood. Chodzi oczywiście o Brada Pitta, który pojawił się właśnie na okładce V Magazine.

_**- To najbardziej seksowny tatuś na świecie –**_argumentuje redakcja V Magazine wybór Brada Pitta na gwiazdę najnowszego numeru. Na pierwszej okładce gwiazdor ubrany jest w obcisły, biały podkoszulek, wpuszczony w jeansy. Patrzy z wyższością prosto do obiektywu. Na drugiej Brad Pitt pozuje w lustrzanych aviatorach, z rozwianymi włosami, jest bardziej marzycielski. Zdjęcia, jak i cała sesja, przypominają sesje wielkich gwiazd lat siedemdziesiątych.

W środku wywiad z aktorem, opowieść o jego rodzinie, relacjach z dziećmi i Angeliną Jolie, a także o ich wspólnym filmowym dziele „By the Sea”, które pod koniec listopada trafi do kin.

_**- To zaskakujące, ile radości dało mi bycie reżyserowanym przez własną żonę. Angelina jako reżyserka jest stanowcza, ma niesamowitą intuicję... –**_ wspomina pracę na planie. _**– I seksowna. Ufam jej w moim życiu w stu procentach –**_dodaje.

Co ciekawe, „By the Sea” to film opowiadający o kryzysie w małżeństwie z długoletnim stażem. Zarówno Angelina Jolie jak i Brad Pitt w V Magazine zaznaczają, że film nie jest o nich.

- Pod koniec dnia jesteśmy tylko rodzicami, cieszącymi się z naszych uroczych i zwariowanych dzieci. Rozmawiamy o tym, co je spotkało w ciągu dnia, dbamy o to, by umyły zęby przed snem. I tak do kolejnego dnia – opowiada Brad Pitt i tym samym sprawia, że co najmniej połowa kobiet na świecie wzdycha głęboko.

POLECAMY:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (79)