GwiazdyBradley Cooper i Irina Shayk. Przyczyną rozstania miała być teściowa

Bradley Cooper i Irina Shayk. Przyczyną rozstania miała być teściowa

Bradley Cooper i Irina Shayk. Przyczyną rozstania miała być teściowa
Agata Porażka

18.07.2019 08:15

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Rozstanie Bradleya Coopera i Iriny Shayk było jednym z najgłośniejszych w ostatnich miesiącach. Choć wiele osób podejrzewa, że jest to związane z produkcją filmu "Narodziny gwiazdy", powód może być zupełnie inny.

Bradley Cooper i Irina Shayk

Bradley Cooper i Irina Shayk uchodzili za jedną z najgorętszych par amerykańskiego show-biznesu. Choć bardzo długo stwarzali pozory, że wszystko między nimi układa się idealnie, w tym roku finalnie się rozstali. Shayk miała wyprowadzić się z ich wspólnej posiadłości i była już ponad dwukrotnie widziana z innymi mężczyznami.

Powód rozstania Coopera i Shayk

Choć wiele osób jako powód rozstania Coopera i Shayk podaje Lady Gagę, z którą aktor miał mieć romans, portale plotkarskie wysnuły nową teorię. Zgodnie z nią, przyczyną miała być matka Coopera, pochodząca z Włoch Gloria Campano.

Bradley Cooper ma mieć ze swoją matką bardzo bliską relację. Choć jest już dorosłym mężczyzną, który został ojcem, wciąż ma z nią mieszkać. Jak donoszą niektóre portale, jej pokój miał wręcz sąsiadować z pokojem Coopera i Shayk. Gloria Campano uchodzi też za bardzo apodyktyczną osobę, co miało nie ułatwić jej relacji z synową.

Masz historię, którą chciałbyś się podzielić? Prześlij nam ją przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (23)