ycipk-2nnw4w

Bradley Cooper i Irina Shayk. Przyczyną rozstania miała być teściowa

Rozstanie Bradleya Coopera i Iriny Shayk było jednym z najgłośniejszych w ostatnich miesiącach. Choć wiele osób podejrzewa, że jest to związane z produkcją filmu "Narodziny gwiazdy", powód może być zupełnie inny.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Bradley Cooper jest jednym z najbardziej znanych aktorów w Hollywood
Bradley Cooper jest jednym z najbardziej znanych aktorów w Hollywood (Getty Images)
ycipk-2nnw4w

Bradley Cooper i Irina Shayk

Bradley Cooper i Irina Shayk uchodzili za jedną z najgorętszych par amerykańskiego show-biznesu. Choć bardzo długo stwarzali pozory, że wszystko między nimi układa się idealnie, w tym roku finalnie się rozstali. Shayk miała wyprowadzić się z ich wspólnej posiadłości i była już ponad dwukrotnie widziana z innymi mężczyznami.

ycipk-2nnw4w

Powód rozstania Coopera i Shayk

Choć wiele osób jako powód rozstania Coopera i Shayk podaje Lady Gagę, z którą aktor miał mieć romans, portale plotkarskie wysnuły nową teorię. Zgodnie z nią, przyczyną miała być matka Coopera, pochodząca z Włoch Gloria Campano.

Bradley Cooper ma mieć ze swoją matką bardzo bliską relację. Choć jest już dorosłym mężczyzną, który został ojcem, wciąż ma z nią mieszkać. Jak donoszą niektóre portale, jej pokój miał wręcz sąsiadować z pokojem Coopera i Shayk. Gloria Campano uchodzi też za bardzo apodyktyczną osobę, co miało nie ułatwić jej relacji z synową.

ycipk-2nnw4w

Masz historię, którą chciałbyś się podzielić? Prześlij nam ją przez dziejesie.wp.pl

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2nnw4w

ycipk-2nnw4w
ycipk-2nnw4w