GwiazdyBritney Spears nie ma czasu dla hejterów. Ważny wpis gwiazdy

Britney Spears nie ma czasu dla hejterów. Ważny wpis gwiazdy

Britney Spears nie ma czasu dla hejterów. Ważny wpis gwiazdy
Źródło zdjęć: © Getty Images
Karolina Błaszkiewicz

21.08.2019 15:28

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Britney Spears wraca do siebie po pobycie w zamkniętym ośrodku. Na jej profilu na Instagramie pojawił się wiele mówiący cytat: "Zwróć uwagę na ludzi, którzy nie klaszczą, gdy wygrywasz". Pod nim wyjaśnia, co chciała nim przekazać.

Britney Spears zmęczona hejtem

#

Britney Spears dorastała na oczach całego świata. Z uroczej dziewczynki, śpiewającej w "Klubie Myszki Miki" przeistoczyła się w lolitę, nie do końca wiedząc, co robi. Wytwórnia zarabiała na niej miliony dolarów, aż wreszcie Spears się załamała. Wszyscy patrzyli, jak goli się na zero, a potem rozbija auto kijem bejsbolowym. Choć dziś raczej by tego nie zrobiła, to wciąż boryka się z wieloma problemami. Na początku roku trafiła do placówki psychiatrycznej, potem przyszedł kolejny cios w postaci choroby jej ojca.

Mimo wszystko Spears stara się iść z podniesioną głową. Fałszywym i hejtującym ją osobom ma jedno do zakomunikowania. 37-latka podzieliła się najpierw takim cytatem: "Zwracaj uwagę na tych, którzy nie biją braw, kiedy wygrywasz". Rozwinęła tę myśl pisząc, że doskonale wie, co o niej piszą i że łamie jej to serce. "Życie w Los Angeles jest przygodą! Czasami jednak można poczuć się samotnym. Nigdy nie wiesz, komu możesz zaufać. Niektórzy udają" – czytamy.

Spears zaznaczyła, że obraca się w małym gronie przyjaciół i robi to, co daje jej szczęście. Trudno jednak by była całkowicie szczęśliwa, gdy ciągle za coś jej się dostaje. "Postanowiłam już więcej nie zaglądać w komentarze. Pozwalam mądrym hejterom robić to, w czym są najlepsi… hejtować!!!" – dodała. Chłopak 37-latki Sam Asghari dodał jej otuchy zdaniem: "Zwycięzcy nie krytykują ani nie prześladują. Przegrani (hejterzy) robią to, bo nie mają tego, co ty (a 'tym' jest twoje serce, najlepsze na całym świecie)".

Zobacz także: Co sekundę na wysypisko trafia ciężarówka ubrań. Mania zakupów przerasta ludzi

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)
Zobacz także