Blisko ludziBritney Spears odpoczywa w Disneylandzie. Publikuje zdjęcia z rodziną

Britney Spears odpoczywa w Disneylandzie. Publikuje zdjęcia z rodziną

Britney Spears odpoczywa w Disneylandzie. Publikuje zdjęcia z rodziną
Źródło zdjęć: © ONS.pl
06.08.2019 15:20, aktualizacja: 07.08.2019 11:18

Britney Spears po ostatnich problemach ze zdrowiem stara się wypoczywać i spędzać czas w gronie najbliższych. Gwiazda opublikowała nawet zdjęcie z jednej z rodzinnych wycieczek. Jak pisze piosenkarka, jej dorastające dzieci mają już swoje humorki.

Rodzinna wycieczka Britney Spears

Księżniczka popu opublikowała na swoim koncie na Instagramie zdjęcie z rodzinnej wycieczki do Disneylandu. Widzimy na nim, że gwiazda czuje się już dużo lepiej i uśmiechnięta pozuje w parku rozrywki. Powód do radości dali jej też w tym dniu synowie: 12-letni Jaden i 13-letni Sean.

"Świetnie się dziś bawię w Disneylandzie… Ale nie pamiętam, żebym kiedykolwiek zmokła na Splash Mountain. W każdym razie moi synowie są już starsi i nie lubią, kiedy im się robi zdjęcia, więc byłam dzisiaj podekscytowana, kiedy powiedzieli PEWNIE. Takie świetne miejsce!” – napisała w swoim poście Britney Spears. Jak widać, gwiazda przeżywa dokładnie takie same problemy, jak każda matka nastolatków. Dzieci dorastają i coraz rzadziej chcą pokazywać się ze swoimi rodzicami.

Choroba Britney Spears

Britney Spears przechodziła ostatnio trudny czas. W kwietniu wyszła ze szpitala psychiatrycznego i od tego momentu skupia się na powolnym powrocie do zdrowia. Informator magazynu People mówi, że gwiazda spędza z synami więcej czasu, gdy czuje się zdrowsza. Mamy nadzieję, że czas spędzony z bliskimi pozwoli piosenkarce w pełni wrócić do zdrowia.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta