GwiazdyBrooklyn Beckham pokazał zdjęcia z momentu oświadczyn. Nicola nie kryła wzruszenia

Brooklyn Beckham pokazał zdjęcia z momentu oświadczyn. Nicola nie kryła wzruszenia

Brooklyn Beckham planuje wesele
Brooklyn Beckham planuje wesele
Źródło zdjęć: © Getty Images
Klaudia Stabach
28.07.2020 13:59, aktualizacja: 01.03.2022 13:38

21-letni Brooklyn Beckham stwierdził, że jest już gotowy na małżeństwo. Syn znanego piłkarza oświadczył się Nicoli Peltz - córce miliardera, w połowie lipca, ale teraz opublikował kilka prywatnych fotografii z tamtego wydarzenia.

Brooklyn Beckham zdecydowanie nie należy do osób, które długo analizują podejmowanie ważnych, życiowych decyzji. Chłopak postanowił oświadczyć się po dziesięciu miesiącach związku i, jak wynika z jego opisów na instagramie, jest to miłość do grobowej deski.

Brooklyn Beckham pokazał, jak się oświadczył

Wybranką syna Davida Beckhama jest 25-letnia Nicola Peltz - aktorka oraz córka biznesmana, który dorobił się miliardowej fortuny. W połowie lipca Brooklyn Beckham pochwalił się w mediach społecznościowych, że oświadczył się swojej "bratniej duszy", a ona się zgodziła.

Teraz uraczył fanów zdjęciami z tamtego wydarzenia oraz emocjonalnym opisem. "Nie mogę sobie wyobrazić życia bez ciebie maleńka. Sprawiasz, że czuję się wyjątkowo i śmieję się cały czas" - wyznał na Instagramie.

Na fotografiach widzimy, jak zakochany 21-latek klęczy przed swoją oblubienicą, a ona nie kryje radości i wzruszenia. Jak się okazuje, oświadczyny były skromne i miały miejsce w trakcie rodzinnego spotkania, ponieważ widać na nich również Nelsona Peltza, który obejmuje uradowaną córkę.