GwiazdyKim jest Nicola Peltz, narzeczona Brooklyna Beckhama?

Kim jest Nicola Peltz, narzeczona Brooklyna Beckhama?

Nicola Peltz pochodzi z bardzo bogatego domu
Nicola Peltz pochodzi z bardzo bogatego domu
Źródło zdjęć: © Getty Images
Aleksandra Kisiel
25.07.2020 14:05

Nicola Peltz i Brooklyn Beckham są zaręczeni. O ile rodziny Beckhamów nie trzeba nikomu przedstawiać, mało kto wie, kim są rodzice Nicoli Peltz. No, chyba że na bieżąco sprawdza się listy najbogatszych Amerykanów, bo ojciec Nicoli - Nelson Peltz regularnie się na nich pojawia.

Ślub Brooklyna Beckhama i Nicoli Peltz przepychem będzie zapewne dorównywał innemu ślubowi słynnej, brytyjsko-amerykańskiej pary. Mamy oczywiście na myśli zaślubiny księcia Harry'ego i Meghan Markle. Jednak o ile na ślubie Markle towarzyszyła jej tylko mama, Nicola Peltz, amerykańska aktorka będzie miała większą obstawę.

Nicola Peltz- córka miliardera i modelki

Nicola Peltz jest córką amerykańskiego miliardera, Nelsona Peltza i byłej modelki, Claudii Heffner Peltz. Peltz, który ma 78 lat i jego 65-letnia żona doczekali się ośmiorga dzieci: dwóch córek i sześciu synów. Nicola ma więc siedmioro biologicznego rodzeństwa i dwójkę przybranego - z pierwszego małżeństwa ojca.

Nelson Peltz jest finansistą, zasiada też w radzie nadzorczej amerykańskiej sieci fast-foodów, Wendy's. Rodzina ma liczne posiadłości na Florydzie, w Nowym Jorku i Bedford. Majątek rodziny Peltzów jest czterokrotnie większy niż Beckhamów. Fortuna Victorii i Davida to "zaledwie" 370 milionów funtów. Peltzowie wyceniani są na 1,3 miliarda funtów.

Narzeczona Beckhama ma 9 rodzeńswa

Co ciekawe, Claudia Heffner Peltz, przyszła teściowa Brooklyna Beckhama w pełni poświęciła się wychowaniu dzieci. Dwoje z ósemki pociech związało się z show-biznesem. 25-letnia Nicola jest aktorką, znaną przede wszystkim z roli w czwartej części "Transformersów". Jej starszy brat, Will Peltz ma na koncie kilkanaście ról w produkcjach kinowych i telewizyjnych. Z kolei 30-letni Brad Peltz jest zawodowym hokeistą. Pozostała piątka młodych Peltzów trzyma się z dala od blasku fleszy.

Nicola Peltz jest doskonale znana amerykańskim mediom. Spotykała się z Anwarem Hadid, bratem Gigi i Belli. Ponoć podkochiwał się w niej Justin Bieber, z którym spotkała się kilka razy. Urocza blondynka przyjaźni się z innymi młodymi gwiazdami, a jej najlepszą przyjaciółką jest Sofia Richie.

Wszystko wskazuje na to, że połączenie rodzin Beckhamów i Peltzów będzie towarzyskim wydarzeniem na skalę światową. Brytyjskie media już spekulują, czy Victoria zaprojektuje suknię ślubną synowej i czy teść Brooklyna będzie inwestował w markę modową Victorii.

Źródło artykułu:WP Kobieta