Trwa ładowanie...
Partnerem jest Philips

Bujne loki czy gładka tafla? Ty decydujesz, Philips SenseIQ dostarcza!

Każda z nas ma czasem ochotę zmienić coś w swoim wyglądzie. Nowa sukienka, zalotna kreska na górnej powiece, a może… inna fryzura? Co ważne, żeby cieszyć się efektownie ułożonymi włosami, wcale nie trzeba iść do fryzjera! W nadaniu fryzurze nowego kształtu – i to w domowym zaciszu – pomogą produkty Philips z linii SenseIQ: suszarka, prostownica i (nowa na rynku) automatyczna lokówka. Sprawdź, jak je wykorzystać, by osiągnąć upragnione efekty i ochronić włosy przed zniszczeniem!

Bujne loki czy gładka tafla? Ty decydujesz, Philips SenseIQ dostarcza!Źródło: Adobe Stock
d25i0zk
d25i0zk

Nieważne, czy wybierasz się na szaloną imprezę, rodzinną uroczystość, czy po prostu potrzebujesz wsparcia w ułożeniu fryzury na co dzień – dobre urządzenia do stylizacji włosów to podstawa. Nie chodzi tu tylko o łatwość ich używania, lecz przede wszystkim… o bezpieczeństwo. Częste i nieodpowiednie stylizowanie może bowiem prowadzić do przesuszenia i zniszczenia włosów. Nie chcesz przecież, by kosmyki wyglądały na spuszone, pozbawione blasku i szorstkie, prawda? Dlatego też technologia SenseIQ od Philips powstała po to, by stylizację włosów dopasować do indywidualnych potrzeb. Włosy są w końcu różne – mają inną grubość czy podatność na układanie, mogą być proste, falowane, kręcone… Dzięki technologii SenseIQ suszarka, prostownica i lokówka wykrywają potrzeby włosów i dostosowują się do nich tak, aby nie narażać ich na zniszczenie. Cyfrowy czujnik podczerwieni sprawdza temperaturę każdego pasma, by uniknąć przegrzania. Kosmyki pozostają nawilżone, miękkie i elastyczne, a ich stylizacja przynosi dużo lepsze efekty.

Stylizacja włosów z PHILIPS SenseIQ

Lokówka automatyczna – łatwy sposób na piękne loki

Chcesz cieszyć efektownymi lokami i fryzurą pełną objętości, a jednocześnie nie czujesz się na siłach, by wykonywać skomplikowane operacje z wałkami i papilotami? Najłatwiejszym sposobem na piękne loki jest kręcenie ich za pomocą lokówki. Wystarczy kilkanaście minut, by cieszyć się upragnioną fryzurą. Teraz kręcenie włosów jest jeszcze prostsze!

d25i0zk

Wysusz i rozczesz włosy. Możesz też nałożyć na nie kosmetyk zapewniający dodatkową ochronę przed ciepłem. Resztę zrobi za ciebie lokówka.

Lokówka automatyczna Philips SenseIQ BHB886/00 Źródło: materiały partnera

Lokówka automatyczna Philips SenseIQ BHB886/00 sama, za pomocą specjalnych klamerek, nawija pasma na wałek.​ Jego powierzchnia jest bardzo gładka, dzięki czemu nie szarpie włosów i nie narusza ich struktury poprzez tarcie. Jednocześnie masz pełną kontrolę nad ostatecznym efektem. Możesz wybrać kierunek skrętu (prawo, lewo lub naprzemiennie), czas i temperaturę, by uzyskać miękkie, delikatne fale lub sprężyste, hollywoodzkie loki – w zależności od okazji czy nastroju. W końcu kręcone włosy niejedno mają oblicze!

Lokówka Philips SenseIQ BHB886/00 zadba też o to, by loki wyglądały zdrowo. Pielęgnacja jonowa wyeliminuje elektryzowanie się i wygładzi włosy, aby wzmocnić ich połysk. Natomiast wspomniana już technologia SenseIQ sprawi, że kosmyki pozostaną naturalnie nawilżone.

Gładka tafla dzięki prostownicy

Prostownica Philips SenseIQ BHS830/00 Źródło: materiały partnera

Należysz do kobiet, które zamiast bujnych loków wolą eleganckie, proste fryzury? A może efektowne fale pozostawiasz na wyjątkowo okazje, a na co dzień wybierasz gładką klasykę? W ujarzmieniu kosmyków pomoże ci prostownica Philips SenseIQ BHS830/00. Ma duże, gładkie płytki z powłoką ceramiczną, które pozwalają na szybką i dokładną stylizację bez szarpania i ciągnięcia za włosy. Jest też wyposażona w system Tetra Ionic, który – poprzez uwalnianie jonów – sprawia, że pasma nie elektryzują się, a przy tym są jeszcze gładsze i bardziej błyszczące. O zachowanie wysokiego poziomu nawilżenia dba technologia SenseIQ z czujnikiem, który stale monitoruje temperaturę włosów. Stylizację ułatwiają nienagrzewająca się końcówka i obrotowy kabel.

d25i0zk

Jak wyprostować włosy? Po umyciu, dokładnym wysuszeniu i rozczesaniu wystarczy ustawić na prostownicy odpowiednią temperaturę i poczekać, aż urządzenie się rozgrzeje. Możesz wybrać jeden z trzech trybów automatycznych (delikatny dla cienkich, jasnych lub farbowanych włosów, normalny lub szybki dla włosów grubych i kręconych) albo skorzystać z ustawień manualnych i zakresu regulacji temperatury od 120 do 230°C. Rozdziel włosy na pasma i powoli, płynnym ruchem przesuwaj po nich prostownicą. Przytrzymuj kosmyki od dołu lub pomagaj sobie szczotką. Gotowe!

Suszenie włosów – rób to dobrze

Suszarka Philips SenseIQ BHD827/00 Źródło: materiały partnera

Nawet jeśli tylko suszysz włosy po umyciu, zadbaj o to, by… robić to bezpiecznie. Styliści i fryzjerzy radzą, by włosy suszyć zawsze od nasady w stronę końcówek, nie trzymając przy tym suszarki zbyt blisko pasm. Nie należy też zbyt długo kierować strumienia powietrza w jedno miejsce. Najzdrowiej byłoby w całym procesie suszenia wykorzystywać chłodne powietrze. Nie zawsze jest to jednak efektywne i przyjemne. Dlatego warto choć na ostatnim etapie użyć zimnego strumienia, by domknąć łuski włosa i zapewnić pasmom zdrowy wygląd oraz chronić je przed uszkodzeniami.

Suszarka Philips SenseIQ BHD827/00 poza możliwością regulacji temperatury jest wyposażone także w czujnik, który nie dopuści do przegrzania i nadmiernego wysuszenia włosów. Urządzenie ma pięć zaprogramowanych trybów pracy oraz tryb manualny, który dostosowuje się do twoich preferencji. Specjalna konstrukcja suszarki z mocnym silnikiem obrotowym zapewnia silny strumień powietrza – wyraźnie skraca to czas suszenia. Suszarka wykorzystuje też technologię jonową. W zestawie znajdują się trzy nasadki: koncentrator, masażer i dyfuzor.

Seria Philips SenseIQ materiały partnera
Seria Philips SenseIQŹródło: materiały partnera
Partnerem jest Philips
d25i0zk
d25i0zk