ModaBujne loki czy gładka tafla? Ty decydujesz, Philips SenseIQ dostarcza!

Bujne loki czy gładka tafla? Ty decydujesz, Philips SenseIQ dostarcza!

Bujne loki czy gładka tafla? Ty decydujesz, Philips SenseIQ dostarcza!
Anna Nowak

25.01.2022 15:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Każda z nas ma czasem ochotę zmienić coś w swoim wyglądzie. Nowa sukienka, zalotna kreska na górnej powiece, a może… inna fryzura? Co ważne, żeby cieszyć się efektownie ułożonymi włosami, wcale nie trzeba iść do fryzjera! W nadaniu fryzurze nowego kształtu – i to w domowym zaciszu – pomogą produkty Philips z linii SenseIQ: suszarka, prostownica i (nowa na rynku) automatyczna lokówka. Sprawdź, jak je wykorzystać, by osiągnąć upragnione efekty i ochronić włosy przed zniszczeniem!

Nieważne, czy wybierasz się na szaloną imprezę, rodzinną uroczystość, czy po prostu potrzebujesz wsparcia w ułożeniu fryzury na co dzień – dobre urządzenia do stylizacji włosów to podstawa. Nie chodzi tu tylko o łatwość ich używania, lecz przede wszystkim… o bezpieczeństwo. Częste i nieodpowiednie stylizowanie może bowiem prowadzić do przesuszenia i zniszczenia włosów. Nie chcesz przecież, by kosmyki wyglądały na spuszone, pozbawione blasku i szorstkie, prawda? Dlatego też technologia SenseIQ od Philips powstała po to, by stylizację włosów dopasować do indywidualnych potrzeb. Włosy są w końcu różne – mają inną grubość czy podatność na układanie, mogą być proste, falowane, kręcone… Dzięki technologii SenseIQ suszarka, prostownica i lokówka wykrywają potrzeby włosów i dostosowują się do nich tak, aby nie narażać ich na zniszczenie. Cyfrowy czujnik podczerwieni sprawdza temperaturę każdego pasma, by uniknąć przegrzania. Kosmyki pozostają nawilżone, miękkie i elastyczne, a ich stylizacja przynosi dużo lepsze efekty.

Lokówka automatyczna – łatwy sposób na piękne loki

Chcesz cieszyć efektownymi lokami i fryzurą pełną objętości, a jednocześnie nie czujesz się na siłach, by wykonywać skomplikowane operacje z wałkami i papilotami? Najłatwiejszym sposobem na piękne loki jest kręcenie ich za pomocą lokówki. Wystarczy kilkanaście minut, by cieszyć się upragnioną fryzurą. Teraz kręcenie włosów jest jeszcze prostsze!

Wysusz i rozczesz włosy. Możesz też nałożyć na nie kosmetyk zapewniający dodatkową ochronę przed ciepłem. Resztę zrobi za ciebie lokówka.

Lokówka automatyczna Philips SenseIQ BHB886/00
Lokówka automatyczna Philips SenseIQ BHB886/00

Lokówka automatyczna Philips SenseIQ BHB886/00 sama, za pomocą specjalnych klamerek, nawija pasma na wałek.​ Jego powierzchnia jest bardzo gładka, dzięki czemu nie szarpie włosów i nie narusza ich struktury poprzez tarcie. Jednocześnie masz pełną kontrolę nad ostatecznym efektem. Możesz wybrać kierunek skrętu (prawo, lewo lub naprzemiennie), czas i temperaturę, by uzyskać miękkie, delikatne fale lub sprężyste, hollywoodzkie loki – w zależności od okazji czy nastroju. W końcu kręcone włosy niejedno mają oblicze!

Lokówka Philips SenseIQ BHB886/00 zadba też o to, by loki wyglądały zdrowo. Pielęgnacja jonowa wyeliminuje elektryzowanie się i wygładzi włosy, aby wzmocnić ich połysk. Natomiast wspomniana już technologia SenseIQ sprawi, że kosmyki pozostaną naturalnie nawilżone.

Gładka tafla dzięki prostownicy

Prostownica Philips SenseIQ BHS830/00
Prostownica Philips SenseIQ BHS830/00

Należysz do kobiet, które zamiast bujnych loków wolą eleganckie, proste fryzury? A może efektowne fale pozostawiasz na wyjątkowo okazje, a na co dzień wybierasz gładką klasykę? W ujarzmieniu kosmyków pomoże ci prostownica Philips SenseIQ BHS830/00. Ma duże, gładkie płytki z powłoką ceramiczną, które pozwalają na szybką i dokładną stylizację bez szarpania i ciągnięcia za włosy. Jest też wyposażona w system Tetra Ionic, który – poprzez uwalnianie jonów – sprawia, że pasma nie elektryzują się, a przy tym są jeszcze gładsze i bardziej błyszczące. O zachowanie wysokiego poziomu nawilżenia dba technologia SenseIQ z czujnikiem, który stale monitoruje temperaturę włosów. Stylizację ułatwiają nienagrzewająca się końcówka i obrotowy kabel.

Jak wyprostować włosy? Po umyciu, dokładnym wysuszeniu i rozczesaniu wystarczy ustawić na prostownicy odpowiednią temperaturę i poczekać, aż urządzenie się rozgrzeje. Możesz wybrać jeden z trzech trybów automatycznych (delikatny dla cienkich, jasnych lub farbowanych włosów, normalny lub szybki dla włosów grubych i kręconych) albo skorzystać z ustawień manualnych i zakresu regulacji temperatury od 120 do 230°C. Rozdziel włosy na pasma i powoli, płynnym ruchem przesuwaj po nich prostownicą. Przytrzymuj kosmyki od dołu lub pomagaj sobie szczotką. Gotowe!

Suszenie włosów – rób to dobrze

Suszarka Philips SenseIQ BHD827/00
Suszarka Philips SenseIQ BHD827/00

Nawet jeśli tylko suszysz włosy po umyciu, zadbaj o to, by… robić to bezpiecznie. Styliści i fryzjerzy radzą, by włosy suszyć zawsze od nasady w stronę końcówek, nie trzymając przy tym suszarki zbyt blisko pasm. Nie należy też zbyt długo kierować strumienia powietrza w jedno miejsce. Najzdrowiej byłoby w całym procesie suszenia wykorzystywać chłodne powietrze. Nie zawsze jest to jednak efektywne i przyjemne. Dlatego warto choć na ostatnim etapie użyć zimnego strumienia, by domknąć łuski włosa i zapewnić pasmom zdrowy wygląd oraz chronić je przed uszkodzeniami.

Suszarka Philips SenseIQ BHD827/00 poza możliwością regulacji temperatury jest wyposażone także w czujnik, który nie dopuści do przegrzania i nadmiernego wysuszenia włosów. Urządzenie ma pięć zaprogramowanych trybów pracy oraz tryb manualny, który dostosowuje się do twoich preferencji. Specjalna konstrukcja suszarki z mocnym silnikiem obrotowym zapewnia silny strumień powietrza – wyraźnie skraca to czas suszenia. Suszarka wykorzystuje też technologię jonową. W zestawie znajdują się trzy nasadki: koncentrator, masażer i dyfuzor.

Seria Philips SenseIQ
Seria Philips SenseIQ
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.