Trwa ładowanie...

Była adoptowana, dziś szuka bliskich. Ta historia poruszyła internautów

"Poszukuję rodzeństwa, bo matki ani ojca nie chcę znać. Zostałam porzucona przez matkę od razu po porodzie" – zaczyna swój wpis Martyna, której w odnalezieniu rodzeństwa pomagają internauci. W niecałą dobę historię kobiety z małej miejscowości na Pomorzu poznały tysiące osób.

Była adoptowana, dziś szuka bliskich. Ta historia poruszyła internautówŹródło: Facebook.com
dis8pwo
dis8pwo

Przez chwilę miała na imię Barbara, a potem została adoptowana przez nowych, kochających rodziców. Podobny los spotkał jej młodszego brata, który pierwsze dwa lata życia spędził w domu dziecka. Dzisiaj oboje liczą na kontakt z krewnymi, o których istnieniu długo nie wiedzieli. W imieniu własnym i brata Martyna poprosiła o pomoc członków grupy "Adopotowani poszukujący swoich bliskich".

"Z tego co nam wiadomo przede mną była jeszcze trójka rodzeństwa, a za nami dwoje. Jest to strasznie przykre, ale z jednej strony dziękuję Bogu że zesłał mi i mojemu bratu rodziców, którzy pokazali nam co to znaczy miłość i dobry dom" - napisała w środę chwilę po godz. 15.00. 7 godzin wystarczyło, żeby odnalazła brata i siostrę - apel Martyny obiegł Facebooka w błyskawicznym tempie. Dzięki internautom 21-latka dowiedziała się też, kim są jej biologiczni rodzice. "Poszukuję jeszcze trójki (być może czwórki) naszego biologicznego rodzeństwa. Wierzę, że się uda !!!" - dodała.

Martyna mieszka w Turzu, nieopodal Gdańska, pracuje w Ochotniczej Straży Pożarnej, ma córeczkę. Reakcja internautów przerosła jej oczekiwania - post udostępniono kilkanaście tysięcy razy. "Kochani, nie wiem, jak mam wam dziękować! Jesteście wspaniali!!! Macie bardzo wielkie serduszka" - odpowiada na budujące komentarze. Chcieliśmy się skontaktować z Martyną, udało nam się dotrzeć do sekretarz OSP w Turzu. Bohaterka tej wzruszającej historii nie zdecydowała się jednak z nami porozmawiać. O poście Martyny zrobiło się głośno również na fanpage'u WP Kobiety.

Zobacz także: Polskie sądy rozdzielają rodzeństwa. Problem dotyczy 80 proc. przypadków

dis8pwo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dis8pwo