Była z nim przez pięć lat. Tak mówi o relacji po rozstaniu

Była z nim przez pięć lat. Tak mówi o relacji po rozstaniu

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski byli parą przez pięć lat
Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski byli parą przez pięć lat
Źródło zdjęć: © AKPA
11.03.2024 11:33, aktualizacja: 11.03.2024 12:17

11 marca 2024 roku Wiktoria Gąsiewska obchodzi 25. urodziny. Przez pięć lat aktorka była związana z kolegą z planu, Adamem Zdrójkowskim, z którym ostatecznie podjęli decyzję o rozstaniu. Jak dziś wygląda ich relacja?

Karierę rozpoczęła jeszcze w dzieciństwie, a dziś jest jedną z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia w Polsce. Wiktoria Gąsiewska ma na swoim koncie wiele ról i z pewnością nie może narzekać na zainteresowanie. To obejmuje jednak także jej życie prywatne, w którym doszło zarówno do wzlotów, jak i upadków.

Aktorka przez pięć lat była związana z kolegą z planu serialu "Rodzinka.pl", Adamem Zdrójkowskim. Od kilku miesięcy tworzy szczęśliwą relację z innym aktorem, Jasperem Sołtysiewiczem.

Wiktoria Gąsiewska jest obecnie w związku z Jasperem Sołtysiewiczem
Wiktoria Gąsiewska jest obecnie w związku z Jasperem Sołtysiewiczem© AKPA | AKPA

Wiktoria Gąsiewska o rozstaniu z Adamem Zdrójkowskim

Rozstanie Wiktorii Gąsiewskiej i Adama Zdrójkowskiego było bolesne dla obu stron. Choć żadne z nich nie poruszało publicznie powodów, dla których podjęli tę decyzję, niestety robiły to osoby z ich otoczenia. Gąsiewska odniosła się do tego w wywiadzie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

- Nigdy nie jest przyjemnie, kiedy ktoś komentuje rzeczy, których nie widział, nie słyszał i gdzieś tam zawsze kij ma dwa końce. Ja nie chciałam się wypowiadać, bo jestem osobą, która swoje prywatne sprawy trzyma dla siebie, nie piorę brudów w internecie, uważam to za niesmaczne - powiedziała w rozmowie z Jastrząb Post.

- Było to ciężkie. Nie będę ukrywać, ale przeżyłam to i teraz już jest o wiele lepiej. Dużo wsparcia dostałam ze strony bliskich, ze strony rodziny i to jest bardzo ważne w takich momentach. Uśmiech teraz mi się rysuje na twarzy - oznajmiła.

Jaka jest ich relacja po rozstaniu?

W 2022 roku, niedługo po rozstaniu, Wiktoria Gąsiewska twierdziła, że jej relacja z Adamem Zdrójkowskim jest "ok". Podczas wspólnej pracy zachowują profesjonalizm.

- Byliśmy razem na planie. Jak widać, stoimy. I on jest żywy i ja jestem żywa, więc wszystko jest ok - powiedziała.

- Bardzo sobie cenię w pracy, aby podchodzić do tego profesjonalnie i nie mieszać życia z prywatnym i już. To jest tak trochę jak z chłopakiem ze szkoły. Rozstaniecie się, ale cały czas się później widujecie. No i co masz zrobić, jakoś z tym musisz żyć - dodała.

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski
Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski© Licencjodawca | AKPA
© Materiały WP

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.