Blisko ludziByły radny PiS, który znęcał się nad żoną, zabiera głos

Były radny PiS, który znęcał się nad żoną, zabiera głos

Były radny PiS, który znęcał się nad żoną, zabiera głos

21.04.2017 08:13, aktual.: 14.09.2017 18:15

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Zaledwie kilka dni po opublikowaniu przez Karolinę Piasecką, żonę byłego radnego PiS nagrania, na którym słychać, jak polityk znęca się nad nią, wyzywa ją, upokarza, używa niecenzuralnych słów, Rafał Piasecki udzielił wywiadu stacji TVN24. Teraz przeprasza i płacze.

- Ja do tej pory ponad wszystko kocham żonę i kocham moje dzieci. Natomiast odnosząc się do samego nagrania: jest drastyczne. Ja bardzo przepraszam, przepraszam po raz wtóry moją małżonkę za to - przepraszam cię, Karolino - moje dzieci, które być może muszą tego słuchać. Przepraszam całą opinię publiczną. Nie ma słów wytłumaczenia. Nawet to, że byliśmy na balu karnawałowym i byłem pod wpływem alkoholu, nie tłumaczy mnie z tego – mówił na antenie TVN24, płacząc.

- Żona znała moje słabe punkty, (...) dyskredytowała mnie niejednokrotnie, wiedząc, co robiłem dla rodziny, jak bardzo się starałem - dodał.

Nagranie, które wrzuciła do sieci żona Piaseckiego, jest porażające. "Jesteś tak pustym dzwonem, tępym i męczącym, i chu.. i frajerem, i wszystko kur.. naraz, i słów mi braknie, jak bardzo cię, kur.., nienawidzę. Jesteś dla mnie zerem nic niewartym. Nienawidzę cię, rozumiesz? Od ciebie nauczyłem się tego słowa. Szmato je... Za to będę cię teraz bił. (…) W 2017 roku nikt mnie nie będzie szmacił kur... mać. Spier... stąd. Teraz to ja będę cię kur... gnoił. Już nigdy więcej nie będę cię o nic pytał kur... Po pierwsze. Po drugie, kur..., zawsze będziesz miała ochotę, jak będę chciał. Po trzecie, już kur... nie będziesz musiała nic robić, bo będę sobie z inną jeździł, która będzie miała ochotę zawsze i na wszystko i mało tego, sama będzie miała inicjatywy" – to tylko fragment nagrania.

"Taki koszmar dzieje się w wielu domach i rodzinach. A rząd (stworzony przez PiS) snuje plany wypowiedzenia konwencji antyprzemocowej i nie wspiera organizacji walczących z przemocą wobec kobiet. W dodatku w ustach pełno mają frazesów o tradycyjnym polskim szacunku wobec kobiet. Hipokryci! Siła i odwaga p. Karoliny, upubliczniającej to nagranie, da siłę wielu kobietom do walki. O siebie, swoje córki, siostry, matki, przyjaciółki i koleżanki. O bezpieczeństwo i godność. I przeciw hipokrytom" - skomentowała tę historię Barbara Nowacka.

Z kolei Zbigniew Hołdys powiedział: To jest nie do słuchania, pier... gestapowiec.

Zobacz także: Mąż sadysta latami znęcał się nad żoną. Wstrząsające nagranie

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (32)