GwiazdyCarla Bruni w ciąży - wygadał się jej teść

Carla Bruni w ciąży - wygadał się jej teść

Carla Bruni w ciąży - wygadał się jej teść
Źródło zdjęć: © AP

17.05.2011 21:34, aktual.: 18.05.2011 17:02

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W Paryżu już nawet wróble ćwierkają, że małżonka prezydenta Nicolasa
Sarkozy'ego spodziewa się dziecka. Carla Bruni-Sarkozy nie potwierdziła tego dotąd, ale właśnie
zrobił to za nią jej teść.

W Paryżu już nawet wróble ćwierkają, że małżonka prezydenta Nicolasa Sarkozy'ego spodziewa się dziecka. Carla Bruni-Sarkozy nie potwierdziła tego dotąd, ale właśnie zrobił to za nią jej teść. 83-letni Pal Sarkozy powiedział niemieckiej bulwarówce "Bild", że bardzo się cieszy, iż zostanie wkrótce dziadkiem. Sarkozy senior jest też przekonany, że dzieckiem Nicolasa i Carli będzie dziewczynka, "tak piękna, jak jej mama".

Także jedna z włoskich gazet dowiedziała się, że o ciąży Carli Bruni-Sarkozy mówiła podczas spotkania rodzinnego w Turynie jej matka Marisa Bruni Tedeschi. Włoskie media sugerują, że dziecko przyjdzie na świat w październiku lub w listopadzie.

W poniedziałek małżonka prezydenta mówiła we francuskiej telewizji o swym zaangażowaniu w walkę z analfabetyzmem. Na zakończenie dziennikarz prowadzący wywiad powiedział do niej: "Wiem, że nie cierpi pani mówić o swoim życiu prywatnym, ale po prostu mam teraz chęć pogratulować pani". "Ja też panu gratuluję" - odparła małżonka prezydenta, nie usiłując dociekać przed kamerą, czego dziennikarz jej pogratulował.

43-letnia pierwsza dama Francji, piosenkarka, była modelka, nigdy nie robiła tajemnicy z tego, że chce mieć dziecko z Nicolasem Sarkozym. Jeśli pogłoski się potwierdzą, będzie to drugie dziecko Carli Bruni i czwarte Nicolasa Sarkozy'ego, a zarazem pierwszy wspólny potomek prezydenckiej pary.

(PAP/ma)

Źródło artykułu:PAP
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (8)
Zobacz także