GwiazdyCarrie Fisher o pułapkach sławy

Carrie Fisher o pułapkach sławy

Carrie Fisher o pułapkach sławy
Źródło zdjęć: © ONS.pl

01.01.2011 15:00, aktual.: 01.01.2011 15:51

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Carrie Fisher wystosowała otwarty list do Lindsay Lohan, Paris Hilton i innych młodych gwiazd show-biznesu. I ostrzega: "Popularność trzeba pielęgnować, niczym ogród".

Carrie Fisher wystosowała otwarty list do Lindsay Lohan, Paris Hilton i innych młodych gwiazd show-biznesu. Aktorka, pamiętana głównie dzięki roli księżniczki Lei w kinowej serii "Gwiezdne wojny", przez lata borykała się z uzależnieniem od leków. Dziś Fisher udziela cennych rad młodym koleżankom.

- Lindsay jest na dnie... powinna zupełnie wycofać się z show-biznesu i zamieszkać na południu Francji - pisze Fisher w otwartym liście opublikowanym w magazynie "Black Book". - Życie w świetle reflektorów bywa okrutne. Sprawia, że stajesz się przedmiotem. Praca w Hollywood to przywilej, dlatego każdy o niej marzy, ale kiedyś ten przywilej był nagrodą za talent i pracę. Dzisiaj wystarczy narobić wokół siebie trochę szumu i już jest się sławnym.

- Popularność jest ekscytująca, ale nigdy nie nadchodzi taka chwila, w której osoba sławna może usiąść spokojnie w fotelu i powiedzieć: "Dobra, już jestem sławna. Ale fajnie". Popularność trzeba pielęgnować, niczym ogród.

- Niech wam się nie wydaje, że Julia Roberts tylko siedzi w domu i bawi się z dziećmi. Moja rada dla młodego pokolenia Hollywood? Zadbajcie o dodatkowe umiejętności. Napiszcie książkę, nauczcie się grać na jakimś instrumencie, a przynajmniej zarządzać własnymi pieniędzmi. Ja nie miałam tej wiedzy i żałuję, że zmarnowałam wiele lat życia. Nie powtarzajcie moich błędów.

Dorobek Carrie Fisher zamyka horror "Ty będziesz następna".

Źródło artykułu:Megafon.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)
Zobacz także