Blisko ludziCeline Dion schudła. Tak wygląda jej sekretna dieta

Celine Dion schudła. Tak wygląda jej sekretna dieta

Celine Dion straciła wiele kilogramów
Celine Dion straciła wiele kilogramów
Źródło zdjęć: © Getty Images
10.08.2020 13:53

Celine Dion gwałtownie schudła, ale zapewnia fanów, że nie ma problemów zdrowotnych. Artystka przeszła drastyczną przemianę i niektórzy są zaniepokojeni zgubionymi przez nią kilogramami.

Celine Dion zawsze miała szczupłą sylwetkę, jednak ostatnio jej wygląd zaczął niepokoić fanów. Podejrzewano, że jest skutkiem poważnego załamania nerwowego, jakie przeszła po śmierci męża. Celine jednak zaprzeczyła wszystkim spekulacjom i powiedziała, że cała jej rodzina zawsze była szczupła. Żeby uspokoić fanów, opublikowała specjalne nagranie.

Dieta Celine Dion

Na filmiku, który artystka opublikowała na swoim profilu na Instagramie, możemy zobaczyć, jaki lunch spożywa na pokładzie swojego prywatnego samolotu. Na talerzu znajdują się chude mięso, ryż i warzywa. To właśnie tak zbilansowanym posiłkom piosenkarka zawdzięcza swój wygląd.

Przyjaciele gwiazdy zdradzają, że ulubionym śniadaniem Dion jest croissant popijany kawą. Jeden taki rogalik zawiera 270 kcal. Później gwiazda zjada sałatki z sezonowych owoców. Docenia świeżość produktów, które znajdują się na jej talerzu. Ponadto Dion lubi ananasy, melony i borówki. To właśnie te owoce mają właściwości antyoksydacyjne. Na kolację zjada mięso i warzywa, a czasem pozwala sobie na dodatek frytek. Jak widać, jej kluczem do sukcesu są przemyślane posiłki i zbilansowana dieta.

Źródło artykułu:WP Kobieta