Blisko ludziCeline Dion w Polsce. Artystka przełożyła zaplanowaną trasę

Celine Dion w Polsce. Artystka przełożyła zaplanowaną trasę

Celine Dion
Celine Dion
Źródło zdjęć: © Getty Images

17.02.2021 19:25

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Trasa "Courage World Tour" zaplanowana na 2020 rok zostaje przełożona już dwukrotnie w całej Europie. Celine Dion zawita w Polsce, według najnowszych doniesień, w czerwcu 2022 roku.

Z powodu pandemii COVID-19 Celine Dion przełożyła wszystkie występy na przyszły rok. Wśród zaplanowanych koncertów artystki, dwa odbędą się w Polsce: 18 czerwca 2022 roku w Atlas Arenie w Łodzi i 19 czerwca 2022 roku w TAURON Arenie Kraków.

"Witajcie, miałam nadzieję spotkać się z Wami w Europie tej wiosny. Niestety sytuacja nie jest bezpieczna, musimy jeszcze trochę zaczekać. Ale... tak, szczepionki są w drodze. Obiecuję, że wszystko nadrobimy w 2022 roku. Uważajcie na siebie. Nie mogę się doczekać, bardzo za Wami tęsknię. Kocham Was, do zobaczenia!" – poinformowała Céline Dion w nagranym dla jej fanów wideo.

Trasa "Courage World Tour"

To już kolejny raz, kiedy występy gwiazdy zostają przełożone. Z powodu pandemii COVID-19 najpierw przesunięto je na marzec 2021, teraz ponownie zostają zmienione terminy – na czerwiec 2022.

Trasa pierwotnie zaplanowana na 2020 rok, została przełożona w całej Europie.

Bilety zakupione na koncerty w Polsce zachowują ważność na przyszły rok. Pytania dotyczące biletów należy kierować na adres e-mail: bilety@imprezyprestige.com – podają Złote Przeboje.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także