Trwa ładowanie...
d1a3hvj

Chciała sprzedać dziewictwo 13-letniej córki. Usłyszała wyrok sądu

Shamed Irina Gladkikh trafiła przed sąd, kiedy okazało się, że chce sprzedać dziewictwo swojej córki. 35-latka szukała dla dziewczynki bogatego sponsora, licząc na poprawę swojej sytuacji materialnej. Czeka ją odsiadka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Irina odpowie za stręczycielstwo córki
Irina odpowie za stręczycielstwo córki (vk.com)
d1a3hvj

Shamed wpadła przez policyjną zasadzkę. Spotkała się w restauracji z detektywem, który udawał potencjalnego "nabywcę" dziewictwa jej córki. Kobieta została zatrzymana w styczniu bieżącego roku.

Pochodząca z Czelabińska w Rosji 35-latka zamierzała sprzedać cnotę 13-letniej dziewczynki. Dodawała "seksowne" zdjęcia córki na portalach randkowych i chwaliła się zaświadczeniem lekarskim, potwierdzającym dziewictwo nastolatki. Cnotę córki kobieta wyceniła na 90 tys. złotych.

Funkcjonariusze policji tuż po zatrzymaniu opublikowali w sieci nagranie, na którym Shamed Irina Gladkikh i jej wspólniczka przyznają się do winy. – O godzinie 7:35 ja i moja córka poleciałyśmy do Moskwy. Miałyśmy poznać bogatego mężczyznę, aby uzyskać pomoc finansową za świadczenie usług seksualnych przez moją córkę – wyznała kobieta.

d1a3hvj

Shamed lubiła zwracać uwagę na wygląd swój i nastoletniej córki. Kobieta pracowała w branży IT, a wcześniej jako agentka nieruchomości. – Zawsze dobrze się ubierała. Nosiła drogie i stylowe kreacje – powiedziała znajoma 35-latki. – Dużo uwagi poświęcała swojemu wyglądowi. Spędzała sporo czasu na imprezowaniu. Brała udział w konkursach piękności – dodała.

Rosyjski sąd po rozpatrzeniu sprawy uznał kobietę winną stręczycielstwa nieletniej dziewczynki i skazał Gladkikh na 4,5 roku więzienia. Odebrał jej również władzę rodzicielską. Opiekę nad 13-latką i jej młodszym bratem sprawować będzie babcia.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Zmuszali kobiety do nierządu?

d1a3hvj

Podziel się opinią

Share

d1a3hvj

d1a3hvj