GwiazdyCichopek skomentowała rozstanie Wieniawy i Rozbickiego. "Tak do końca bym nie wierzyła"

Cichopek skomentowała rozstanie Wieniawy i Rozbickiego. "Tak do końca bym nie wierzyła"

Katarzyna Cichopek zabrała głos w sprawie rozstania Wieniawy i Rozbickiego
Katarzyna Cichopek zabrała głos w sprawie rozstania Wieniawy i Rozbickiego
Źródło zdjęć: © AKPA, Instagram
31.10.2022 11:48, aktualizacja: 31.10.2022 12:16

Rozstanie Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego jest szeroko komentowane w mediach. To kolejny rozpad związku, który rozgrzewa do czerwoności polski show-biznes. Celebryci chętnie wypowiadają się na temat relacji młodych gwiazd. Wśród nich znalazła się także Katarzyna Cichopek, która ma za sobą głośny rozwód z Marcinem Hakielem.

Rozpad związku Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego wzbudza sensację

O rozstaniu Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego mówiło się już od jakiegoś czasu. Wątpliwości co do tego, czy wciąż są razem, wzbudził niedawny wywiad aktorki i wokalistki. Julia uniknęła wówczas odpowiedzi na pytanie o rozpad związku. Stwierdziła, że nie starczyło już na nią czasu.

Kilka dni później o rozstaniu wspomniał sam Nikodem. Pod lawiną pytań od fanów para postanowiła wydać wspólne oświadczenie. Opublikowali zdjęcie, do którego dodali wymowny opis. "Tak, nie jesteśmy już razem, ale mamy dla siebie ocean dobroci i międzygalaktyczną więź" - czytamy w poście.

Rozpad związku młodych gwiazd skomentowano w odcinku "Pytania na śniadanie", które poprowadziła Katarzyna Cichopek. Aktorka podsumowała w zaskakujący sposób oświadczenie Wieniawy i Rozbickiego.

Katarzyna Cichopek o rozstaniu Wieniawy i Rozbickiego. "Mają do tego dystans"

Rozstanie Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego odbiło się szerokim echem w mediach. Post, w którym przyznali, że nie są już razem, skomentowali m.in. prowadzący "Pytania na śniadanie". Zastanawiali się, czy informacja jest prawdą, czy może halloweenowym psikusem. Byli partnerzy dodali bowiem do zdjęcia hasztag #cukierekalbopsikus. Tę teorię poparła Aleksandra Grysz, prowadząca format "Czerwony dywan". Prezenterka stwierdziła, że para wciąż jest razem. Wtedy do dyskusji dołączyła Katarzyna Cichopek.

- To, co mi się podoba, jeśli są razem, czego im bardzo życzę, to to, że potrafią bawić się tymi wszystkimi plotkami, doniesieniami, mają do tego dystans, nie zdradzając przy tym tak naprawdę, co się u nich dzieje - podkreśliła.

Swoje zdanie wyraził także Maciej Kurzajewski. Od kilku tygodni jego związek z Katarzyną Cichopek roztrząsany jest na łamach portali plotkarskich. Uznał więc, że wszystko, co dzieje się w życiu pary celebrytów, to "ich sprawa". Jego wyznanie natychmiast skomentowała gwiazda "M jak miłość".

- W ten Instagram tak do końca bym nie wierzyła. To, co tam się dzieje, nie zawsze dzieje się dokładnie w tym momencie, w którym zostało opublikowane - przyznała Cichopek.

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl