GwiazdySąsiadka Hakiela poszła do mediów. Sporo ujawniła

Sąsiadka Hakiela poszła do mediów. Sporo ujawniła

Sąsiadka Marcina Hakiela ujawniła, jaki był stan tancerza tuż po rozstaniu
Sąsiadka Marcina Hakiela ujawniła, jaki był stan tancerza tuż po rozstaniu
Źródło zdjęć: © Instagram
20.10.2022 07:44, aktualizacja: 20.10.2022 08:59

Zamieszanie po rozstaniu Marcina Hakiela i Katarzyny Cichopek wydaje się nie mieć końca. Choć oboje weszli już w nowe związki, na jaw wychodzą kolejne informacje, ujawniane przez osoby z ich otoczenia. Tym razem przez sąsiadkę, która zdradziła, jaki był stan Hakiela tuż po rozstaniu z żoną.

11 marca tego roku Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel opublikowali oświadczenie w mediach społecznościowych dotyczące rozstania. Para podjęła decyzję o zakończeniu swojego małżeństwa po wspólnych 14 latach, czym zaskoczyła nie tylko fanów, ale i znajomych. Dziś aktorka i tancerz są już po rozwodzie i oboje cieszą się nowymi związkami. Jak było jednak wcześniej, tuż po rozstaniu? Marcin Hakiel udzielił wywiadu Aleksandrze Kwaśniewskiej w "Mieście Kobiet", w którym powiedział, że "Kasia poprosiła o więcej wolności, a ostatecznie okazało się, że ta wolność ma imię".

Marcin Hakiel ciężko znosił sytuację z rozstaniem

Marcin Hakiel podobno miał już dość sytuacji, w której wszyscy milczeli na temat relacji Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Sąsiadka tancerza zdradziła, że "ciężko to znosił" przede wszystkim ze względu na dzieci, które bardzo przeżyły rozstanie rodziców.

- Marcin bardzo nad tym ubolewał, bo wiedział, jak trudne jest to dla ich dzieci. Przeżyły rozstanie rodziców i nie mogły mówić o tym, z kim ich mama układa sobie życie. Marcin ciężko to znosił, czuł się niekomfortowo, szczególnie że poznał nową partnerkę - mówiła sąsiadka Marcina Hakiela w rozmowie z "Rewią".

Czy Marcin Hakiel jest teraz szczęśliwy?

Marcin Hakiel od pewnego czasu spotyka się z tajemniczą blondynką. Jak do tej pory nie ujawnił jednak, kim jest jego nowa partnerka, z którą zamieścił już kilka zdjęć (bez twarzy) na swoim profilu na Instagramie. Jak oznajmiła jego sąsiadka, odnalazł u jej boku szczęście. Dziś jest spokojny, bo zarówno on, jak i Cichopek, mają już swoje życie.

- Tylko on wiedział, przez co przeszedł. Dzisiaj, kiedy wszystko jest jasne, poczuł spokój i cieszy się, że dzieci mogą zacząć żyć bez psychicznego obciążenia - twierdzi kobieta.

Zagłosuj na #Wszechmocne 2022
Zagłosuj na #Wszechmocne 2022© WP Kobieta

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta