Blisko ludziOstatni wywiad Cichopek i Hakiela. "Trzeba przyznać, że aktorką jest świetną"

Ostatni wywiad Cichopek i Hakiela. "Trzeba przyznać, że aktorką jest świetną"

Takie pytanie padło w ostatnim wspólnym wywiadzie
Takie pytanie padło w ostatnim wspólnym wywiadzie
Źródło zdjęć: © AKPA
18.10.2022 13:45, aktualizacja: 18.10.2022 14:53

Niedawno w sieci pojawił się ostatni wspólny wywiad Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela. Niedługo po tej rozmowie została podana informacja o tym, że małżeństwo celebrytów przeszło do historii. Internauci twierdzą, że po zachowaniu tancerza widać, że było już coś wówczas na rzeczy.

Po sieci od pewnego czasu krąży nagranie, na którym widzimy Katarzynę Cichopek oraz Marcina Hakiela, jeszcze z czasów, gdy wydawało się, że tworzą zgrane małżeństwo. To była ich ostatnia wspólna rozmowa - jakie zostały wówczas poruszone tematy? Trudno uwierzyć, że niedługo później w mediach społecznościowych pojawiło się oficjalne oświadczenie z informacją, że Cichopek i Hakiel nie są już razem.

"W tym tygodniu to była rewelacja"

Na TikToku możemy odnaleźć wideo, na którym zobaczymy aktorkę i tancerza, którzy pojawili się razem na jednym z eventów TVP. Reporter postanowił skorzystać z okazji i zapytać się o życie prywatne popularnej pary. Katarzyna Cichopek chciała odpowiedzieć na pytanie, ale nim zaczęła mówić głos zabrał jej ówczesny małżonek Marcin Hakiel.

- Rewelacyjnie - powiedział tancerz.

Gwiazda "M jak miłość" postanowiła wrócić do swojej wypowiedzi, jednak Hakiel po raz kolejny postanowił uprzedzić partnerkę.

- Mieliśmy tydzień luzu. Nasze dzieci są na obozach, syn na piłkarskim, córka na działce, także odżyliśmy. W tym tygodniu to była rewelacja. Zaliczyliśmy kino, kolację proszę państwa. To jest naprawdę wielkie wydarzenie - tłumaczył.

Oglądając nagranie, można zauważyć, że Cichopek dość zaskoczyła szybka reakcja męża i cała sytuacja ją dość zdezorientowała.

"On tak sarkastycznie. To widać"

Nagranie oczywiście wywołało burzę komentarzy na TikToku. Internauci dopatrują się sygnałów, które już wtedy świadczyły o rychłym rozstaniu. Wiele osób stwierdziło, że wypowiedzi Marcina Hakiela są sarkazmem.

"Marcin chyba nie był świadomy, co się świeci. Możliwe, że dlatego tak ciężko przechodził to rozstanie";
"On tak sarkastycznie. To widać. A ona nie wie, jak się potoczy ta rozmowa i się stresuje";
"Trzeba przyznać, że aktorką jest świetną" - przeczytamy wśród licznych wypowiedzi.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Zagłosuj na #Wszechmocne 2022
Zagłosuj na #Wszechmocne 2022© WP Kobieta

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta