Trwa ładowanie...
d29jnpe
Megafon.pl
Ludzie

Cindy Crawford wspomina małżeństwo z Richardem Gere'em

Po blisko 20 latach od rozstania Cindy Crawford postanowiła publicznie opowiedzieć o swoim małżeństwie z Richardem Gere'em.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Cindy Crawford wspomina małżeństwo z Richardem Gere'em
(ZUMA/NEWSPIX.PL)
d29jnpe

Po blisko 20 latach od rozstania Cindy Crawford postanowiła publicznie opowiedzieć o swoim małżeństwie z Richardem Gere'em. Crawford i Gere byli małżonkami w latach 1991-1995. Od tamtej pory oboje na nowo ułożyli sobie życie, ale raczej nie opowiadali o swoim związku. Supermodelka postanowiła przerwać to milczenie w programie Oprah Winfrey.
- Byłam wtedy młodą kobietą, miałam 22 lata - opowiada Crawford.

- Ciągle zastanawiałam się kim jestem i czego chcę od życia. Richard miał wtedy 37 lat. W jakiś sposób wiedział, że jeszcze się zmieniam, ja nie chciałam tego słuchać, ponieważ w tym wieku sądzi się, że jest się już w pełni ukształtowaną osobą. W związku bardzo trudno zaakceptować zmianę. Przysięgasz jednej osobie, a okazuje się, że jesteś z kimś innym.

Gere w 2002 roku poślubił aktorkę Carey Lowell, z którą doczekał się syna Homera Jamesa Jigme'a. Crawford poślubiła z kolei biznesmena Randego Gerbera.

d29jnpe

Gdy rozpadało się jej małżeństwo z Gere'em, Crawford próbowała swoich sił jako aktorka. W 1995 roku wystąpiła w filmie "Czysta gra". Występ przyniósł jej nominację do Złotej Maliny. Od tamtej pory przed kamerą pojawia się tylko gościnnie lub we własnych programach o dbaniu o wygląd.

Gere'a mogliśmy ostatnio oglądać w "Movie 43".

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

* Cindy Crawford: Świat mody jest w rękach konsumentów*

* Cindy Crawford i jej kolekcja dla C&A*

* Jak Richard Gere wspomina "Pretty Woman"?*

d29jnpe
d29jnpe

d29jnpe