GwiazdyClaire Danes odrzuciła rolę w "Titanicu"

Claire Danes odrzuciła rolę w "Titanicu"

Claire Danes odrzuciła rolę w "Titanicu"
Źródło zdjęć: © AP

31.07.2012 22:35, aktual.: 31.07.2012 23:02

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Claire Danes odnosi w tej chwili największe sukcesy na małym ekranie; została właśnie nominowana do nagrody Emmy za rolę w serialu „Homeland”. Jednak mało brakowało, a w latach 90. aktorka wzięłaby udział w jednym z największych sukcesów kinematografii. Zaoferowano jej rolę w „Titanicu”,

Claire Danes odnosi w tej chwili największe sukcesy na małym ekranie; została właśnie nominowana do nagrody Emmy za rolę w serialu „Homeland”. Jednak mało brakowało, a w latach 90. aktorka wzięłaby udział w jednym z największych sukcesów kinematografii. Zaoferowano jej rolę w „Titanicu”, ale aktorka postanowiła odrzucić ofertę. Teraz żałuje swojej decyzji.

- Właśnie wystąpiłam w epickim romansie u boku Leonardo DiCaprio („Romeo i Julia” - przyp. red.) i kolejna taka rola wydała mi się zbędna. Problem polegał na tym, że traktowałam siebie zbyt poważnie. Teraz rozumiem, że powinnam była być bardziej na luzie. Byłam bardzo poważnym dzieciakiem, aż do granic absurdu. Przytłaczała mnie odpowiedzialność odgrywania nieustannie dorosłej. Przesadziłam.

33-letnia aktorka oczekuje właśnie pierwszego dziecka wraz z mężem, brytyjskim aktorem Hugh Dancym.

(ma)

POLECAMY:

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także