Trwa ładowanie...
ddk14vl

Claire Danes odrzuciła rolę w "Titanicu"

Claire Danes odnosi w tej chwili największe sukcesy na małym ekranie; została właśnie nominowana do nagrody Emmy za rolę w serialu „Homeland”. Jednak mało brakowało, a w latach 90. aktorka wzięłaby udział w jednym z największych sukcesów kinematografii. Zaoferowano jej rolę w „Titanicu”,
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Claire Danes odrzuciła rolę w "Titanicu"
(AP)
ddk14vl

Claire Danes odnosi w tej chwili największe sukcesy na małym ekranie; została właśnie nominowana do nagrody Emmy za rolę w serialu „Homeland”. Jednak mało brakowało, a w latach 90. aktorka wzięłaby udział w jednym z największych sukcesów kinematografii. Zaoferowano jej rolę w „Titanicu”, ale aktorka postanowiła odrzucić ofertę. Teraz żałuje swojej decyzji.

- Właśnie wystąpiłam w epickim romansie u boku Leonardo DiCaprio („Romeo i Julia” - przyp. red.) i kolejna taka rola wydała mi się zbędna. Problem polegał na tym, że traktowałam siebie zbyt poważnie. Teraz rozumiem, że powinnam była być bardziej na luzie. Byłam bardzo poważnym dzieciakiem, aż do granic absurdu. Przytłaczała mnie odpowiedzialność odgrywania nieustannie dorosłej. Przesadziłam.

33-letnia aktorka oczekuje właśnie pierwszego dziecka wraz z mężem, brytyjskim aktorem Hugh Dancym.

(ma)

POLECAMY:

* Claire Danes nie wyklucza operacji*

* Claire Danes przerażona popularnością Zaca Efrona*

* Claire Danes w sukni ślubnej od Narciso Rodrigueza*

Claire Danes jest w ciąży!

ddk14vl

Podziel się opinią

Share

ddk14vl

ddk14vl