Co widzisz na obrazku? Liczy się pierwsze skojarzenie

Co widzisz na obrazku najpierw?
Co widzisz na obrazku najpierw?
Źródło zdjęć: © TikTok | psychologylove100

21.07.2023 17:53, aktual.: 21.07.2023 19:09

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Na popularnym tiktokowym profilu pojawiła się nowa iluzja optyczna. Obrazek, na który można dwojako spojrzeć, po raz kolejny ma ujawnić nasze cechy. Wszystko zależy od tego, co zobaczyliśmy na samym początku.

Iluzje optyczne, połączone z ciekawostkami psychologicznymi, to kontent, którego nie brakuje na TikToku. Kolejne nagrania z wyjaśnieniami, o czym świadczą nasze spostrzeżenia, mają tysiące wyświetleń. Jedno z nowszych nagrań z profilu "Psychologylove" skupia się na przyjrzeniu się jednej z dość ważnych cech osobowości. Tak szybko poznamy prawdę o sobie.

Liczy się pierwsza sekunda. Przyjrzyj się i poznaj prawdę o sobie

Właściciel wspomnianego wyżej profilu na TikToku przekonuje, że odpowiedź na pytanie, co widzimy na iluzji jako pierwsze, mówi o nas naprawdę wiele. Obrazek zasadniczo może w naszych oczach wyglądać dwojako. Zawsze jednak coś zauważamy na początku.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

W przypadku tej czerwono-białej ilustracji, jeżeli najpierw zobaczyliśmy stalówkę pióra, oznacza to, że należymy do grupy wielkich wizjonerów, którzy patrzy na sytuacje z dużej perspektywy, co pozwala na podjęcie dobrych decyzji. Taka osoba potrafi myśleć długoterminowo. Przy tym wszystkim może też być zbytnim perfekcjonistą, a także osobą zbyt surową wobec siebie i innych.

"Masz silną wolę, a także potrafisz być zdeterminowany oraz wytrwały" - dodaje właściciel TikToka "Psychologylove".

Najpierw zobaczyłeś sylwetę kobiety? To zmienia postać rzeczy

Ta część społeczeństwa, która najpierw zwraca uwagę na postać kobiety, to osoby o ogromnej empatii. To dusze towarzystwa, które potrafią dostosować się do grupy. Ludzie, którzy najpierw zauważają kobietę, charakteryzują się też wysokim poziomem rozumienia innych, a także umiejętnością słuchania.

"Masz wielką zdolność postawienia się w czyjejś sytuacji i zrozumienia, jak się czuje i czego chce. Jesteś bardzo wrażliwy i masz tendencję do chronienia innych. Możesz też mieć trudności z podejmowaniem decyzji i zaangażowaniem się w określony kierunek. Czasami możesz być zbyt miły i pomocny, co może wpędzić cię w kłopoty" - dodaje tiktoker.

Dodatkowo wrodzona wrażliwość ma sprawiać, że często za mocno przejmujesz się tym, co powiedzą lub pomyślą o tobie inni. Zdarza ci się tworzyć w głowie ponure scenariusze, które jeszcze się nie wydarzyły - a często nigdy nie będą mieć miejsca.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (80)
Zobacz także