Chiński test powie wiele. Co widzisz na tym obrazku?

Chiński test powie wiele. Co widzisz na tym obrazku?

Tiktokerka podzieliła się prostym testem
Tiktokerka podzieliła się prostym testem
Źródło zdjęć: © Tik Tok
02.01.2023 13:57, aktualizacja: 02.01.2023 18:48

Testy obrazkowe cieszą się w sieci bardzo dużą popularnością. Niektórzy uważają, że dzięki nim możemy dowiedzieć się wielu informacji na temat naszej osobowości. Oto jeden z przykładów. Co widzisz na tym obrazku?

Quizy i testy obrazkowe mają powiedzieć nam wiele na temat naszej osobowości i charakteru. Najczęściej odpowiedź zależy od tego, co jako pierwsze zobaczymy na zdjęciu lub rysunku. Oczywiście do takiego typu testów warto podchodzić z humorem i dystansem i nie sugerować się ich słowami jak wyrocznią. Potraktujmy to lepiej jako niegroźną ciekawostkę.

Co widzisz jako pierwsze? To o tobie wiele mówi

Przykładem może być ten chiński test, którym podzieliła się jedna z użytkowniczek Tik Toka, Mia Yilin. Co jako pierwsze widzisz na rysunku?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Efekt Mony Lisy. Czysty paradoks

Jeśli twarz mężczyzny, to oznacza, że z pozoru wydajesz się bardzo łagodny i pełen swobody, ale w rzeczywistości jesteś uparty i zawzięty. Kiedy raz w coś uwierzysz, nigdy już nie zmienisz perspektywy, niezależnie od tego, co powiedzą inni ludzie. Zawsze dokonujesz właściwych i przemyślanych wyborów i odmawiasz poddawania się innym.

Jeśli na początku zobaczyłeś młodą kobietę, która niesie dwa wiadra z wodą na ramieniu, to oznacza, że podejmujesz decyzje raczej na podstawie głosu intuicji niż rozumu. Kiedy kłócisz się z kimś, bardziej zwracasz uwagę na jego stosunek do ciebie niż na argumenty, których dana osoba używa. Dla tych, których kochasz jesteś zbyt łagodny i pobłażliwy w związku z czym często dajesz się zranić. Nawet jeśli twoja dobroć i życzliwość nie pozostaje zawsze odwzajemniona, wierzysz, że miłość zwycięża wszystko.

Internautom spodobał się test. Chwalą się wynikami

Udostępnione na Tik Toku nagranie szybko stało się hitem w sieci. Obejrzało je już ponad 487 tysięcy użytkowników. Wielu spośród nich zrobiło test i zdecydowało się skomentować. "Zobaczyłam kobietę z wiadrami i wszystko, co przeczytałam, jest prawdą" - napisała jedna z internautek.

"Najpierw zobaczyłam dziewczynę. A przekaz ilustracji jest tak prawdziwy" - dodała inna. Wiele osób zastanawiało się też, co w wypadku, jeśli zobaczyli obydwie ilustracje.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także
Komentarze (47)