ycipk-46631u

Córka Cindy Crawford skończyła 18 lat. Kaia Gerber nie ma siły na związek

Kaia Gerber wdała się w swoją mamę Cindy Crawford. Wygląda niemal identycznie, co pozwala jej robić oszałamiającą karierę w modelingu. Gerber obchodziła właśnie 18. urodziny i z tej okazji opowiedziała o swoim codziennym życiu. Jej słowa mogą zaskoczyć.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kaia Gerber ma już 18 lat
Kaia Gerber ma już 18 lat (Getty Images)
ycipk-46631u

Kaia Gerber – córka Cindy Crawford

Kaia Gerber od lat próbuje swoich sił w zawodzie modelki. Idzie jak burza – nic dziwnego, mając za mamę Cindy Crawford. Podobieństwo między paniami jest uderzające. Córka gwiazdy wybiegów lat 90. Z jednej strony mogła mieć ułatwione zadanie, z drugiej jest pod ciągłym obstrzałem prasy. Tę głównie interesuje wygląd Gerber, którym dziennikarze kolorowych magazynów bardzo się niepokoją. Ona sama wydaje się nie przejmować zbytnio nagłówkami, że jest za chuda i robi swoje.

ycipk-46631u

Gerber ma zdecydowanie więcej powodów do zadowolenia. Właśnie pojawiła się na okładce brytyjskiego "Vogue'a". To wielkie osiągnięcie w wieku 18 lat. Sesji zdjęciowej towarzyszył szczery wywiad. Jak się okazuje, córka Cindy Crawford różni się tym od swoich rówieśniczek, że nie ma czasu na miłość. – Kiedy pracuję, brakuje mi energii nawet na zwykły flirt. Przepraszam, zwyczajnie nie – powiedziała 18-latka. – Ale nie tracę wiary w uczucie – dodała.
Gerber na razie całkowicie wystarczy… granie w tryktrak. – Mam go w domu i to wszystko, czego potrzebuję. Kiedy siedzę u siebie, prowadzę życie 70-latki – przyznała modelka.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Ona vs On. Nowy wymiar zakupów

ycipk-46631u
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-46631u

ycipk-46631u
ycipk-46631u