Blisko ludziCórka króla Szwecji odwołała ślub!

Córka króla Szwecji odwołała ślub!

Córka króla Szwecji odwołała ślub!
Źródło zdjęć: © AFP
Katarzyna Gruszczyńska
27.04.2010 13:37, aktualizacja: 28.04.2010 14:31

Skandal na szwedzkim dworze! Nie dojdzie do ślubu Madeleine, córki króla Karola XVI Gustawa z Jonasem Bergstromem. 28-letnia Madeleine spotykała się z 31-letni Bergstromem od ośmiu lat. W sierpniu 2009 r. oficjalnie ogłoszono ich zaręczyny. Dwór szykował się na ślub, który miał się odbyć pod koniec tego roku. Kilka dni temu odwołano go.
Na stronie królewskiej rodziny jest już specjalne oświadczenie.

Skandal na szwedzkim dworze! Nie dojdzie do ślubu Madeleine, córki króla Karola XVI Gustawa z Jonasem Bergstromem. 28-letnia Madeleine spotykała się z 31-letnim prawnikiem Bergstromem od ośmiu lat. W sierpniu 2009 r. oficjalnie ogłoszono ich zaręczyny. Dwór szykował się na ślub, który miał się odbyć pod koniec tego roku. Kilka dni temu odwołano go. Na stronie królewskiej rodziny jest już specjalne oświadczenie.

Czytamy w nim, że para doszła do wniosku, że rozłąka będzie dla nich najlepszym rozwiązaniem. "Podczas tego trudnego czasu oni potrzebują spokoju i prywatności". Zaapelowano również do mediów o okazanie szacunku wobec tej decyzji.

Oczywiście szwedzka (i nie tylko) prasa spekuluje i donosi o przyczynach tego nagłego rozstania. Ponoć Jonas Bergstrom zdradził Madeleine z pewną młodziutką Norweżką, studentką.

Czy piękna Madeleine otrząśnie się po tym dramacie? Z pewnością nie będzie narzekała na brak adoratorów. W 2008 roku magazyn "Forbes" umieścił ją na dwunastej pozycji w rankingu "20 Hottest Young Royals".

Źródło artykułu:WP Kobieta