ycipk-3zaq28

Córka Toma Cruise'a urosła. Tak teraz wygląda Suri

Tom Cruise od kilku lat nie utrzymuje kontaktów ze swoją córką Suri. Dziewczynkę samotnie wychowuje jej mama Katie Holmes. Ostatnio obu zrobiono zdjęcia w drodze na lotnisko. 12-latka jest bardzo podobna do ojca.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tom Cruise nie ma kontaktu z córką Suri
Tom Cruise nie ma kontaktu z córką Suri (Getty Images)
ycipk-3zaq28

Suri to jedyne biologiczne dziecko Toma Cruise'a. Kiedy przyszła na świat, aktor skakał z radości – dosłownie, na kanapie u Oprah Winfrey. Niedługo po jej narodzinach poślubił Katie Holmes. Dzisiaj gwiazdor nie ma kontaktu ani z jedną, ani z drugą.

Holmes odchodząc od Cruise'a wiedziała, że sekta scjentologów nie pozwoli mu na utrzymanie relacji z córką. Aktor dokonał wyboru, za co był i jest krytykowany.

ycipk-3zaq28

Zobacz także: Triki urodowe z PRL-u. Testujemy

Jak podał magazyn "US Weekly", ojciec Suri nie był z nią fotografowany od 2013 r. Według scjentologów, dziewczynka jest "osobą supresywną". Zdaniem sekty to "antyspołeczna osobowość" i takie według założyciela kościoła L. Rona Hubbarda stanowią około 2,5 proc. populacji. Do tej grupy zaliczono m.in. Adolfa Hitlera.

AppleMark Forum
Podziel się
ycipk-3zaq28

Suri ma dzisiaj 12 lat. Całkowitą pieczę nad dziewczynką sprawuje jej mama. 16 marca widziano je, jak opuszczały Nowy Jork. Suri w różowym komplecie i związanych włosach ciągnęła walizkę. Holmes była tuż za nią. Pojawiły się informacje, że gwiazda rozstała się z wieloletnim partnerem Jamiem Foxxem.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3zaq28

ycipk-3zaq28
ycipk-3zaq28