GwiazdyDagmara z "Królowych życia" jest w poważnym związku. "Mam cały czas motyle w brzuchu"

Dagmara z "Królowych życia" jest w poważnym związku. "Mam cały czas motyle w brzuchu"

Dagmara Kaźmierska jest zakochana
Dagmara Kaźmierska jest zakochana
Źródło zdjęć: © AKPA | Podlewski
oprac. KPL

17.06.2021 14:08

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Do tej pory o życiu prywatnym Dagmary Kaźmierskiej z "Królowych życia" było wiadomo naprawdę niewiele. Jednak teraz celebrytka postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i zdradziła, że jej serce jest zajęte.

Kaźmierska zdobyła rozpoznawalność dzięki udziałowi w programie "Królowe życia". Charyzmatyczna i przebojowa kobieta z przeszłością podbiła serca telewidzów i dziś jej instagramowy profil obserwuje aż milion użytkowników!

Trudne początki

Gdy Kaźmierska przed kilkoma laty po raz pierwszy pojawiła się w telewizji, wzbudziła spore kontrowersje. Wielu widzów uważało, że osoba skazana prawomocnym wyrokiem nie powinna robić kariery w show-biznesie. Przed laty celebrytka przez kilkanaście miesięcy przebywała w więzieniu. Za kratki trafiła za działanie w zorganizowanej grupie przestępczej, stręczycielstwo i sutenerstwo.

Dziś niewiele osób pamięta o niechlubnej przeszłości "Królowej Życia". Sama Dagmara również deklaruje, że żałuje błędów, które popełniła. W pewnym momencie zwróciła się do Boga odgrywającego w jej obecnym życiu ważną rolę, zaczęła też pomagać chorym i ubogim.

Na początku Kaźmierską łączono z jej kolegą Jackiem, również występującym w programie. Para nie kryła jednak, że są wyłącznie przyjaciółmi. Dagmara nie komentowała swojego życia uczuciowego, temat ten był całkowicie pomijany. Jednak w rozmowie z Oskarem Netkowskim z dziendobry.tvn.pl zdradziła, że ma narzeczonego!

Dagmara Kaźmierska jest w związku

- Cały czas jestem zakochana. Człowiek musi czuć motyle, ja mam cały czas motyle w brzuchu... To tak szybko nie puści. Dalej nie mogę powiedzieć, kto. Adoratorzy niech się odbijają, ja ich nie potrzebuję, bo mam narzeczonego – wyznała.

Oprócz tego zdradziła, że związek z nią to prawdziwe wyzwanie. - Kto by chciał takiego wariata jak ja. Ze mną ciężko wytrzymać. To musi ktoś przepalać tempo. Panowie, na mnie się nie piszcie, ja jestem ciężki zawodnik – powiedziała.

W jednej z poprzednich rozmów "Królowa Życia" nawiązała do swoich wcześniejszych związków. Ujawniła, że nadal ma kontakt z pierwszym chłopakiem – Andrzejkiem, który mieszka w tych samych okolicach i "kupił dom z basenem".

Sentyment do pierwszego męża

Kaźmierska przyznała również, że nadal ma silną więź emocjonalną z pierwszym mężem – ojcem jej dorosłego syna Conana.

- Sentyment to zawsze będzie do mojego męża, bo to jest ojciec mojego dziecka i to była moja wielka prawdziwa miłość. Kaźmierski to zawsze będzie Kaźmierski... – stwierdziła.

Pani Dagmarze gratulujemy i życzymy dużo miłości! Myślicie, że wkrótce przeczytamy informację o jej ślubie?

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (128)
Zobacz także