GwiazdySłynna "Królowa Życia" pokazała dzień z życia. Niebywałe, jak chciała nazwać córeczkę

Słynna "Królowa Życia" pokazała dzień z życia. Niebywałe, jak chciała nazwać córeczkę

Dagmara Kaźmierska
Dagmara Kaźmierska
Źródło zdjęć: © Instagram.com

07.06.2021 20:09

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dagmara Kaźmierska stała się popularna z programu "Królowe Życia". Gwiazda zdecydowała się zaprosić telewizję do siebie i pokazać, jak żyje na co dzień. Przy okazji wyjawiła plany na przyszłość i zdradziła, jak chciała niegdyś nazwać dziecko, gdyby urodziło się dziewczynką.

Popularna "Królowa Życia" zaprosiła do siebie dziennikarzy z "Dzień Dobry TVN". Wystąpiła wspólnie z synem Conanem, który udzielił pierwszego w swoim życiu wywiadu.

Gwiazda oprowadziła dziennikarzy po swojej rodzinnej miejscowości - Kudowie-Zdrój. Prowadzi tu butik z ekskluzywną odzieżą. "Kocham tę moją Kudowę. Pomyślałam sobie kiedyś, że zrobię coś, by być tu częściej. Dlatego otworzyłam butik - to była bardzo dobra decyzja. Żyję tu jak kuracjuszka" - opowiadała w programie.

Choć teraz mieszka w Polsce, planuje wyjechać za granicę. "Nie będzie tak, że wylecę i nie wrócę przez pół roku. Będzie kiedyś taki czas, że skończy się przygoda z telewizją i zamknę butik. Wtedy wyprowadzę się na stałe" - zdradziła Kaźmierska.

Tak chciała nazwać córkę

Syn celebrytki, Conan wspominał dzieciństwo w Kudowie. "Było kolorowo. Ale też zimno! Pamiętam, jak byłem mały i mama o mnie zapomniała w wannie - woda była tak zimna... Ale przynajmniej lubię dzisiaj morsować" - zażartował.

Dagmara Kaźmierska jest bardzo dumna z syna, przyznała jednak, że razem z mężem bardzo chcieli mieć córeczkę. Mieli już wytypowane imiona dla niej. Na ich liście były: Mercedes, Kleopatra i Tytania. Teraz, z perspektywy czasu celebrytka cieszy się, że ma syna: "Wolałam, jak był malutki. Miał śliczne niebieskie oczy. Był pucołowaty. Miał czerwono-różowe policzki. To było tak śliczne dziecko. A teraz duży chłopak się zrobił. Jak zaszłam w ciążę, mój mąż bardzo chciał dziewczynkę i ja też. Miała być Mercedes, Kleopatra i wiele innych tych imion miało tam być. Dzisiaj Bogu dziękuję, że mam chłopca" - przyznała.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (188)
Zobacz także