Trwa ładowanie...
d808u4x

Daniel Craig znów będzie Bondem

Nowy film o przygodach agenta 007, czyli Jamesa Bonda,
został zatwierdzony do realizacji i pojawi się w kinach w listopadzie 2012 r. - poinformowali
w Los Angeles przedstawiciele wytwórni MGM i EON.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Daniel Craig znów będzie Bondem
(AP)
d808u4x

Nowy film o przygodach agenta 007, czyli Jamesa Bonda, został zatwierdzony do realizacji i pojawi się w kinach w listopadzie 2012 r. - poinformowali w Los Angeles przedstawiciele wytwórni MGM i EON. Rolę Bonda po raz trzeci zagra Daniel Craig a za kamerą stanie doświadczony reżyser, laureat Oscara za film "American Beauty", Sam Mendes.

Będzie to już 23 film o Bondzie i ukaże się dokładnie po 50 latach od premiery pierwszego filmu o agencie 007 - "Dr. No" z Seanem Connerym. Zdjęcia mają rozpocząć się w końcu br. Tytuł i informacje na temat scenariusza są trzymane w tajemnicy.

Wytwórnia MGM przeżywała w końcu ub. r. poważne kłopoty finansowe i groziło jej nawet bankructwo z powodu kilku nieudanych produkcji i spadku sprzedaży płyt DVD. Dlatego wiąże szczególnie duże nadzieje z nowym filmem o Bondzie.

Daniel Craig grał już Bonda w filmach "Casino Royale" i "Quantum of Solace". Jest on szóstym z kolei aktorem odtwarzającym postać słynnego brytyjskiego agenta, po takich poprzednikach jak Sean Connery, Roger Moore, George Lazenby, Timothy Dalton i Pierce Brosnan.

POLECAMY: DANIEL CRAIG NIE CHCE CZEKAĆ NA BONDA

d808u4x

Podziel się opinią

Share
d808u4x
d808u4x