GwiazdyDanuta Martyniuk zdradza, jak dziś wygląda życie jej rodziny. Ucina plotki

Danuta Martyniuk zdradza, jak dziś wygląda życie jej rodziny. Ucina plotki

Danuta Martyniuk zdradza, jak dziś wygląda życie jej rodziny. Ucina plotki
Źródło zdjęć: © Forum
21.02.2019 08:57, aktualizacja: 21.02.2019 15:03

Uwaga mediów skupiona jest od dłuższego czasu na historii Daniela M. i jego żony Eweliny. Syn znanego gwiazdora disco polo miał znęcać się nad poprzednią partnerką, a w styczniu usłyszał zarzut posiadania marihuany. Matka Daniela postanowiła uciąć spekulacje. Zdradziła, jak dziś wygląda ich życie.

Wydawałoby się, że rodzina Martyniuków przeżywa kryzys. Pod koniec grudnia media poinformowały o zatrzymaniu Daniela M. Pijany 29-latek miał nie wpuścić do mieszkania swojej ciężarnej żony Eweliny, podobno doszło do awantury. Gdy na miejscu pojawiła się policja, funkcjonariusze znaleźli w jego mieszkaniu narkotyki. Został wyprowadzony w kajdankach. Niedługo później usłyszał zarzuty.

Po wyjściu z aresztu, Daniel M. miał poddać się leczeniu w jednym z amerykańskich ośrodków terapii uzależnień w Arizonie. Zamiast tego pojawił się u boku swojej żony Eweliny, która 12 lutego urodziła córeczkę. O zmianie planów poinformował w mediach społecznościowych. Zapewnił, że "częściowo przeprasza" swoją żonę.

Danuta Martyniuk postanowiła zabrać głos w sprawie. Zaprzeczyła, że jej rodzina przeżywa kryzys.

– Wszystko jest w porządku. W rodzinie panuje spokój – uspokaja w rozmowie z "Życiem na Gorąco".

Tym samym Martyniuk potwierdziła słowa swojego syna z jednym postów w mediach społecznościowych. – Wy nie wiecie, jaka jest prawda, Ewelina mi pewnych rzeczy nie wytłumaczyła – pisał Daniel M.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Martyniuk zaskakuje: "Słucham bardzo różnej muzyki, od klasycznej do reggae"