Trwa ładowanie...
d183vyt
Megafon.pl
Gwiazdy

David Arquette znowu szczęśliwy

David Arquette jest znowu z reporterką Christiną McLarty. "To miłość mojego życia" - mówi o niej w telewizyjnych wywiadach.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
David Arquette znowu szczęśliwy
(AFP)
d183vyt

David Arquette jest znowu z reporterką Christiną McLarty. "To miłość mojego życia" - mówi o niej w telewizyjnych wywiadach. Aktor i dziennikarka zaczęli spotykać się dwa lata temu. Od tamtej pory już dwukrotnie na chwilę się rozstawali - w marcu 2012 i w czerwcu tego roku. Najwyraźniej jednak nie potrafią bez siebie żyć. - Jestem z niesamowitą dziewczyną, która nazywa się Christina McLarty - stwierdził Arquette w jednym z ostatnich wywiadów.

- Jestem w niej szaleńczo zakochany. To miłość mojego życia. Zdecydowanie.

Gwiazdor ciągle jednak przyjaźni się Courteney Cox. Chociaż ich małżeństwo rozpadło się w 2010 roku - zdecydowali się wówczas na separację - nadal wspólnie wychowują córkę Coco.

d183vyt

- Nie chcieliśmy, żeby nasze rozstanie przerodziło się w wojnę - podkreślał niedawno aktor. - Chcieliśmy nadal być dla siebie wsparciem, przyjaźnić się i kochać, chociaż nasze drogi się rozeszły. To wspaniałe, że się poznaliśmy, że mamy dziecko i że ciągle jest obecna w moim życiu. Nadal jest moją najbliższą, najlepszą przyjaciółką.

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

* David Arquette na odwyku*

* Courteney Cox nie myśli o randkach*

* David Arquette chce ratować małżeństwo*

d183vyt

Podziel się opinią

Share

d183vyt

d183vyt