GwiazdyDavid Arquette znowu szczęśliwy

David Arquette znowu szczęśliwy

David Arquette znowu szczęśliwy
Źródło zdjęć: © AFP

03.10.2013 18:05, aktual.: 03.10.2013 19:58

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

David Arquette jest znowu z reporterką Christiną McLarty. "To miłość mojego życia" - mówi o niej w telewizyjnych wywiadach.

David Arquette jest znowu z reporterką Christiną McLarty. "To miłość mojego życia" - mówi o niej w telewizyjnych wywiadach. Aktor i dziennikarka zaczęli spotykać się dwa lata temu. Od tamtej pory już dwukrotnie na chwilę się rozstawali - w marcu 2012 i w czerwcu tego roku. Najwyraźniej jednak nie potrafią bez siebie żyć. - Jestem z niesamowitą dziewczyną, która nazywa się Christina McLarty - stwierdził Arquette w jednym z ostatnich wywiadów.

- Jestem w niej szaleńczo zakochany. To miłość mojego życia. Zdecydowanie.

Gwiazdor ciągle jednak przyjaźni się Courteney Cox. Chociaż ich małżeństwo rozpadło się w 2010 roku - zdecydowali się wówczas na separację - nadal wspólnie wychowują córkę Coco.

- Nie chcieliśmy, żeby nasze rozstanie przerodziło się w wojnę - podkreślał niedawno aktor. - Chcieliśmy nadal być dla siebie wsparciem, przyjaźnić się i kochać, chociaż nasze drogi się rozeszły. To wspaniałe, że się poznaliśmy, że mamy dziecko i że ciągle jest obecna w moim życiu. Nadal jest moją najbliższą, najlepszą przyjaciółką.

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

Źródło artykułu:Megafon.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także