Blisko ludziDavina Reeves-Ciara szczerze o kobiecości i życiu w Nowym Jorku. Fani poruszeni wyznaniem

Davina Reeves-Ciara szczerze o kobiecości i życiu w Nowym Jorku. Fani poruszeni wyznaniem

Davina Reeves-Ciara szczerze o kobiecości i życiu w Nowym Jorku. Fani poruszeni wyznaniem
Źródło zdjęć: © ONS.pl
22.11.2019 11:30, aktualizacja: 22.11.2019 12:24

Davina Reeves-Ciara opublikowała na swoim profilu w mediach społecznościowych poruszający wpis. W szczerym wyznaniu zdradziła, co myśli o kobiecości i życiu w Nowym Jorku.

Aktorka i była miss Nowego Jorku od lat mieszka w Polsce, wraz ze swoim partnerem, kucharzem terapeutą, Ireneuszem Ciarą.Davina Reeves-Ciara postanowiła podzielić się z fanami swoimi przemyśleniami na temat kobiecości, macierzyństwa oraz życia w Nowym Jorku. W tym celu opublikowała na swoim profilu na Instagramie bardzo szczery wpis.

Davina Reeves-Ciara szczerze o kobiecości i życiu w Nowym Jorku

Kilka dni temu do modelki miała zadzwonić przyjaciółka z Nowego Jorku — Sara. W długiej, szczerej rozmowie wspominały stare czasy i swoje doświadczeni ze szkoły aktorskiej. W pewnym momencie Sara zapytała Davinę, czy nie tęskni za tamtym okresem.

"Odpowiedziałam, że nie. W Nowym Jorku obowiązuje niepisana zasada zgodnie, z którą matki zostają wykluczone z życia towarzyskiego. Gdy masz dziecko, musisz skończyć z późnymi obiadami na mieście, nocnymi spacerami po barach i ulicznym jedzeniem zaraz po wschodzie słońca. Przyjaciele raptem przestają dzwonić" – zauważa Davina.

Przypominamy, że była Miss Nowego Jorku zrezygnowała z kariery, właśnie dla miłości. Wraz z o 17 lat starszym Ireneuszem Ciarą przeprowadziła się do Polski, gdzie założyli rodzinę. 36-latka odnajduje się w roli mamy. Chociaż początki były trudne, dziś nie ma problemu, aby zostać sama z dziećmi nawet na 10 dni, kiedy mąż wyjeżdża na spotkania służbowe. "Uważam, że bycie matką w Nowym Jorku jest niemożliwe, jeżeli kobiety nie pogodzą się z zupełną zmianą dotychczasowego stylu życia. W tak wielkim mieście to niemalże mission impossible" – przyznaje.

Fanów poruszył szczery wpisy Daviny Reeves-Ciary, a wiele mam utożsamiło się z jej podejściem. "Bycie mamą jest tysiąc razy lepsze od tych wszystkich mało istotnych rzeczy z tymi wszystkimi mało istotnymi ludźmi, a swoją drogą to wyglądasz ślicznie", "Po zajściu w ciążę również straciłam wielu znajomych. To częsty problem bez względu na to, czy się mieszka w Nowym Jorku, czy w Polsce", "Jesteś taka niezwykła! Taka czysta bez zawiści, chciwości i egoizmu. Podziwiam twój punkt widzenia i bardzo mnie inspirujesz" – komentowali internauci.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl