Trwa ładowanie...
dmdgx2r

Davina Reeves jest w związku z dużo starszym Polakiem. Odpowiada hejterom

Davina Reeves, była miss Nowego Jorku od kilku lat mieszka w Polsce. Wzbudzała niemałą sensację, wiele osób dziwiło się, że ma dużo starszego partnera. Davina postanowiła odpowiedzieć na nieprzyjemne komentarze.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Davina Reeves broni związku ze starszym mężczyzną
Davina Reeves broni związku ze starszym mężczyzną (Youtube.com)
dmdgx2r

Zjawiskowa 36-letnia Amerykanka wyjaśnia, dlaczego jest ze "starym dziadem", jak niektórzy nazywają jej męża. Davinę i Irka dzieli 17 lat różnicy. Kobieta zareagowała na krytykę filmikiem, w którym tłumaczy, co sprawia, że nie zamieniłaby ukochanego na kogoś w swoim wieku.

Piękno musi płynąć z wnętrza – zaczyna Davina. – Jak jesteś piękną kobietą, ale brzydką w środku, to nie ma wyniknie nic dobrego. Więc ja mam faceta, który jest piękny w środku – dodaje.

Irek wtrąca, że czuje, że jest w życiowej formie. Pamięta jednak komentarz, że kiedy jego dzieci dorosną, on będzie dziadkiem. – Co z tego? Ale będę – odpowiada na hejt.

dmdgx2r

Potem Amerykanka wymienia 5 powodów, dla których jest partnerką starszego od siebie mężczyzny. Pierwszym jest to, że ją inspiruje. – Jest żywy i nie siedzi przed telewizorem – mówi. Kolejny: jemu zawdzięcza to, że zaakceptowała siebie i pokochała swoje ciało.

W mężu Davinie podoba się też jego silna osobowość. Zaznacza, że czuje się przy nim prawdziwą kobietą, którą wie, że on się zaopiekuje. – Nie potrzebuje również, bym głaskała jego ego – wyjaśnia.

Ostatnim powodem dla Daviny jest to, że jej partner jest ciekawym człowiekiem. – Jest skromny, bo wiele przeżył. Ma tyle doświadczenia, że nie musi niczego udowadniać. On umie wszystko – przekonuje kobieta.

dmdgx2r

"Wisienką na torcie" jest zaś to, jak traktuje ją w sytuacjach intymnych. Davina twierdzi, że młodzi mężczyźni nie mogliby dorównać jej ukochanemu w łóżku.

Para ma trójkę dzieci.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Triki urodowe z PRL-u. Testujemy

dmdgx2r

Podziel się opinią

Share

dmdgx2r

dmdgx2r