Trwa ładowanie...
d1igutw

Delikatne naszyjniki ze szlachetnych kruszców. Idealna ozdoba dekoltu

Delikatne naszyjniki z drobnymi zawieszkami są niezwykle skromne i wciąż bardzo modne. Poniżej prezentujemy eleganckie modele wykonane ze szlachetnych kruszców, które można dopasować do różnych dekoltów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Drobne naszyjniki sprawdzają się zwłaszcza w eleganckich stylizacjach
Drobne naszyjniki sprawdzają się zwłaszcza w eleganckich stylizacjach (iStock.com)
d1igutw

Delikatne naszyjniki – jak nosić?

Delikatne naszyjniki są bardzo minimalistyczne. Najczęściej składają się z cienkiego łańcuszka i jednej lub kilku zawieszek o klasycznych lub oryginalnych kształtach, np. serc, kwiatów, kółek, zwierząt czy symbolu nieskończoności. Wszystkie elementy biżuterii zwykle mają tę samą barwę (czasami łączy się dwa kolory), a dominują klasyczne kruszce: srebro oraz białe, różowe lub żółte złoto. To wszystko sprawia, że tego typu biżuteria pasuje niemal do wszystkiego, a najlepiej wyglądają z klasycznymi, eleganckimi ubraniami.

Delikatne naszyjniki zwykle ściśle przylegają do szyi, toteż najlepiej je nosić do głębokich dekoltów. Świetnie sprawdzą się w towarzystwie klasycznych koszul z rozpiętymi guzikami czy sukienek i bluzek z okrągłym lub spiczastym dekoltem. Tego typu biżuteria doskonale ozdabia szykowne kreacje i skromne, eleganckie stylizacje, dlatego jest to idealny wybór i do pracy, i na wielkie wyjścia.

Jakie naszyjniki wybraliśmy?

Wśród naszych propozycji znalazły się zarówno klasyczne naszyjniki z zawieszkami, jak i modele przeznaczone do noszenia na plecach. Te drugie świetnie prezentują się z wyciętymi sukienkami oraz bluzkami i na pewno będą oryginalną propozycją na wielkie wyjście, np. na wesele. Wszystkie modele wykonane zostały ze szlachetnych kruszców: srebra oraz różowego, białego i żółtego złota. Niektóre wysadzane są cyrkoniami, a inne zawierają drobne diamenty.

koszula i naszyjnik unsplash.com
koszula i naszyjnik
d1igutw

Podziel się opinią

Share

d1igutw

d1igutw