Trwa ładowanie...
d21mqwc

Delikatne naszyjniki ze szlachetnych kruszców. Idealna ozdoba dekoltu

Delikatne naszyjniki z drobnymi zawieszkami są niezwykle skromne i wciąż bardzo modne. Poniżej prezentujemy eleganckie modele wykonane ze szlachetnych kruszców, które można dopasować do różnych dekoltów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Drobne naszyjniki sprawdzają się zwłaszcza w eleganckich stylizacjach
Drobne naszyjniki sprawdzają się zwłaszcza w eleganckich stylizacjach (iStock.com)
d21mqwc

Delikatne naszyjniki – jak nosić?

Delikatne naszyjniki są bardzo minimalistyczne. Najczęściej składają się z cienkiego łańcuszka i jednej lub kilku zawieszek o klasycznych lub oryginalnych kształtach, np. serc, kwiatów, kółek, zwierząt czy symbolu nieskończoności. Wszystkie elementy biżuterii zwykle mają tę samą barwę (czasami łączy się dwa kolory), a dominują klasyczne kruszce: srebro oraz białe, różowe lub żółte złoto. To wszystko sprawia, że tego typu biżuteria pasuje niemal do wszystkiego, a najlepiej wyglądają z klasycznymi, eleganckimi ubraniami.

Delikatne naszyjniki zwykle ściśle przylegają do szyi, toteż najlepiej je nosić do głębokich dekoltów. Świetnie sprawdzą się w towarzystwie klasycznych koszul z rozpiętymi guzikami czy sukienek i bluzek z okrągłym lub spiczastym dekoltem. Tego typu biżuteria doskonale ozdabia szykowne kreacje i skromne, eleganckie stylizacje, dlatego jest to idealny wybór i do pracy, i na wielkie wyjścia.

Jakie naszyjniki wybraliśmy?

Wśród naszych propozycji znalazły się zarówno klasyczne naszyjniki z zawieszkami, jak i modele przeznaczone do noszenia na plecach. Te drugie świetnie prezentują się z wyciętymi sukienkami oraz bluzkami i na pewno będą oryginalną propozycją na wielkie wyjście, np. na wesele. Wszystkie modele wykonane zostały ze szlachetnych kruszców: srebra oraz różowego, białego i żółtego złota. Niektóre wysadzane są cyrkoniami, a inne zawierają drobne diamenty.

koszula i naszyjnik unsplash.com
koszula i naszyjnik (unsplash.com, Fot: Gardie Design & Social Media Marketing)
icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d21mqwc

Podziel się opinią

Share
d21mqwc
d21mqwc