GwiazdyDiana przeżywała piekło przed ślubem. Taśmy po raz pierwszy na antenie w USA

Diana przeżywała piekło przed ślubem. Taśmy po raz pierwszy na antenie w USA

Diana przeżywała piekło przed ślubem. Taśmy po raz pierwszy na antenie w USA
Aleksandra Hangel

02.08.2018 08:35

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Życie z Karolem było dla niej torturami. Wiedziała, że kocha inną. Ale wiedziała też, że społeczeństwo oczekuje jej przy jego boku. Opublikowano nagrania, na których zdradza, co czuła przed ślubem.

O taśmach, na których nagrana jest szokująca spowiedź księżnej Diany, dowiedzieliśmy się w 2017 roku. Wówczas dziennikarz, który zbierał od niej informacje, Andrew Morton, przyznał się do ich posiadania. Powstały one w tajemnicy, kiedy pracował w 1992 roku nad swoją najnowszą książką o jej życiu.

I chociaż nagrania wzbudziły wtedy wiele kontrowersji, to dopiero kilka dni temu pojawiły się na antenie w Stanach Zjednoczonych.

"Byłam śmiertelnie spokojna, śmiertelnie. Czułam się jak owca prowadzona na rzeź, ale nie mogłam nic z tym zrobić. Dzień mojego ślubu był najgorszym dniem w moim życiu. Gdybym mogła napisać własny scenariusz, pozwoliłabym odejść mężowi z ukochaną i zakazała mu powrotu do siebie. Wszyscy chcieli księżniczki, która dotykiem zamieni wszystko w złoto i sprawi, że ich problemy odejdą w dal. Nie zwracałam uwagi na to, że każdego dnia po trochu umieram" – słyszymy.

Podczas innych rozmów z dziennikarzem, księżna przyznała, że miała kłopoty z bulimią, 5 prób samobójczych, oraz że regularnie się okaleczała. Wszystko po to, aby Karol zwrócił na nią uwagę. Nie udało jej się.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)