Blisko ludziDlaczego twój facet ma „ciche dni” w łóżku

Dlaczego twój facet ma „ciche dni” w łóżku

Dlaczego twój facet ma „ciche dni” w łóżku
Źródło zdjęć: © Fotolia
07.05.2018 19:28, aktualizacja: 08.05.2018 09:28

Martwisz się, że twój partner przestał głośno okazywać zadowolenie podczas seksu? Panująca między wami cisza nie musi być krępująca.Tłumaczymy z czego może wynikać.

Nagła cisza w waszej sypialni nie musi wynikać z mniejszej satysfakcji. Równie dobrze może być oznaką bliskości.

Cisza może oznaczać, że twój chłopak fantazjuje podczas seksu. Nie powinno cię to ani dziwić, ani martwić – z badań psychologów Harolda Leitenberga i Chrisa Henninga wynika, że 49 proc. mężczyzn i 53 proc. kobiet deklaruje, że często, a nawet zawsze snuje fantazje podczas stosunku. Te same badania dowodzą też, że osoby, które mają dużo fantazji seksualnych, częściej uprawiają seks, mają więcej partnerów i orgazmów.

Wyciszenie twojego partnera może wynikać z łączącej was intymności. Słowa i dźwięki to tylko jedne z wielu form komunikacji. W łóżku dostępne jest wiele innych sposobów na okazanie czułości i zadowolenia niż mówienie, czy okrzyki.

Głośne okrzyki rozkoszy nie są dla każdego. Możliwe, że twój facet należy do tych osób, które nie potrzebują głośno wyrażać swojego zadowolenia. Jeśli czuje się przy tobie pewnie, nie musi krzykiem udowadniać, jak mu dobrze.

Pamiętaj, że w długoletnich związkach zmienia się nie tylko łączące was uczucie, ale też relacja seksualna. Nie zawsze będziecie zachowywać się i kochać w ten sam sposób. Choć niektóre z tych zmian mogą być trudne, wiele z nich może okazać się ciekawym, nowym doświadczeniem dla was obojga.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta