Do twarzy jej w nowoczesności. Małgorzata Foremniak ubóstwia ten kolor

Małgorzata Foremniak na premierze filmu "Słoń"
Małgorzata Foremniak na premierze filmu "Słoń"

18.11.2022 13:01, aktual.: 18.11.2022 17:26

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kolor dostrzegamy szybciej niż kształt. Zjeżdżając w dół i patrząc przez sekundę na zdjęcie stylizacji Małgorzaty Foremniak - zapamiętasz kolor, nie fason ani długość. Siła nowoczesnej stylizacji bazuje przede wszystkim na barwie. A szczególnie tak intensywnej, jaką wybrała aktorka.

Małgorzata Foremniak pojawiła się na premierze filmu "Słoń" w fioletowym płaszczu, utrzymanym w fantazyjnym i kosmicznym odcieniu "ultra". Gdyby nie kolor, stylizacja być może zniknęłaby w tłumie. Ale aktorka umiejętnie bawi się trendami, jednocześnie pozostając wierna swojemu stylowi. Małgorzata Foremniak, jako jedna z niewielu polskich gwiazd, potrafi nosić trendy z niezwykłą lekkością, swobodą i naturalnością. Nawet tak ekscentryczne jak ultra fiolet.

Małgorzata Foremniak w charyzmatycznym fiolecie

Fiolet przez wiele lat siedział cicho w kącie, zbierał siły i czekał na swoje pięć minut. Cierpliwość najwyraźniej opłaciła się, bo jego kariera cały czas jest w fazie rozkwitu.

Małgorzata Foremniak w fioletowym płaszczu
Małgorzata Foremniak w fioletowym płaszczu

Podobnie jak zielony, leży pomiędzy ciepłymi, a chłodnymi kolorami. Dlatego może zarówno dodawać siły, energii i motywacji – jak w przypadku Małgorzaty Foremniak – ale również wyciszać, łagodzić i uspokajać. To barwna uznawana za najbardziej kreatywną, dlatego często sięgają po nią artyści i osoby połączone ze światem designu.

Fiolet budzi ciekawość i ekscytację, wybiega ku przyszłości. Odcień "ultra", który wybrała Małgorzata Foremniak, jest dość innowacyjny. Ma za zadanie łączyć się z technologią, odległą galaktyką i awangardą. Intensywność barwy może kojarzyć się z tajemnicą i wyższą sferą - kiedyś fiolet zarezerwowany był wyłącznie dla rodziny królewskiej i arystokracji. Ale znudzony sztywną atmosferą i savoir-vivrem opuszcza salony i wychodzi – na ulicę, na imprezę i na ściankę.

Kombinezon wraca do gry

Warto także zwrócić uwagę na to, co Małgorzata Foremniak ma pod płaszczem. Nie są to spodnie i kurtka, jak może wydawać się na pierwszy rzut oka, ale zapinany na zamek kombinezon z luźną nogawką. Element skórzany dodał ubraniu charakteru. Dzięki temu kombinezon nie przypomina modelu jak z warsztatu samochodowego, a dumnie pojawia się przed obiektywami na większych imprezach.

Metaliczny akcent

Jak wiadomo, fiolet lubi się ze srebrem. Mają te same zainteresowania - skupiają się na przyszłości. Dlatego oko automatycznie poszukuje w stylizacji Małgorzaty Foremniak jakiegoś metalicznego akcentu na czarnym tle. I voila! Jest - w postaci drobnych i dekoracyjnych nitów akcentujących kształt buta. Trzeba przyznać, że aktorka ma fantazję i doskonałe umiejętności, aby bawić się modą, a przy tym inspirować Polki do wychodzenia z szarej strefy komfortu.

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (14)