GwiazdyDoda pożegnała ukochaną babcię. Zdradziła jej ostatnie życzenie

Doda pożegnała ukochaną babcię. Zdradziła jej ostatnie życzenie

Doda pożegnała ukochaną babcię. Zdradziła jej ostatnie życzenie
Źródło zdjęć: © East News | Kamil PIKLIKIEWICZ
Przemysław Bociąga
20.06.2018 21:48, aktualizacja: 20.06.2018 21:58

Zdjęcie, które niedawno opublikowała piosenkarka na swoim profilu na Instagramie, nie jest prowokujące ani zabawne, jak nas do tego przyzwyczaiła kontrowersyjna artystka. To pożegnanie. W wieku 92 lat zmarła babcia artystki. Pierwsze wspomnienie o niej wzrusza.

"Dziś w wieku 92 lat zmarła moja babcia ukochana babcia, która wychowywała mnie razem z rodzicami ,która mieszkała ze mną od dziecka, która śpiewała mi pierwsze kołysanki... Jej ostatnim życzeniem z 3 było żebym nie przestawała śpiewać. Cieszyła się że po 30 latach znowu spotka się z dziadkiem... teraz będziesz mogła mnie pilnować razem z nim już cały czas" – napisała Doda.

Internauci połączyli się z gwiazdą w bólu, oszczędzając sobie hejtu i ironii, składali za to wyrazy współczucia. "Twoja babcia na filmikach i zdjęciach wydawała się mega ciepłą i zabawną osobą. Trzymaj się, Wy też się jeszcze spotkacie" – napisała jedna z komentujących. "Wyrazy współczucia. Przynajmniej doczekała Pani ślubu... szkoda, że nie zobaczy Pani dzieci. Niech Bóg ma ją w opiece. Niech Pani będzie silna..." – poparła ją inna. W pięć minut po opublikowaniu, zdjęcie Dody z babcią zebrało na Instagramie cztery tysiące serduszek.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta