Doda z partnerem spacerują po Krakowie. "Szukamy domu"

Doda z partnerem spacerują po Krakowie. "Szukamy domu"

Doda z partnerem spacerowała po Krakowie
Doda z partnerem spacerowała po Krakowie
Źródło zdjęć: © Instagram | dariuszpachut, dodaqueen
04.07.2023 09:54, aktualizacja: 04.07.2023 10:56

Doda była jedną z gwiazd, które wystąpiły na zakończeniu Igrzysk Europejskich. Dzień po koncercie wykorzystała na spacer po Krakowie w towarzystwie partnera, który zrelacjonował wyjście w mediach społecznościowych.

Odkąd Doda oficjalnie potwierdziła swój związek z Dariuszem Pachutem, para - ku radości fanów piosenkarki - regularnie dzieli się swoim szczęściem w mediach społecznościowych. Pokazywali już m.in. wspólne wyjazdy na narty czy Sri Lankę.

Wokalistka w ostatnim czasie bardzo dużo koncertuje, a w podróżach po kraju towarzyszy jej partner. Ostatnio wspólnie wybrali się na spacer po Krakowie, gdzie wcześniej, w niedzielę, Doda wystąpiła podczas zamknięcia Igrzysk Europejskich.

Doda z partnerem po Krakowie

Para postanowiła wykorzystać słoneczny poniedziałek i wybrać się na wspólny spacer po stolicy Małopolski. Jednym z punktów zwiedzania było wzgórze wawelskie, a w czasie wycieczki Pachut podzielił się z fanami pewnym wyznaniem.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Szukamy domu" - powiedział Pachut wskazując żartobliwie na zamkowe mury. "Taki trochę skromniejszy, ciaśniejszy, no ale wiadomo, tniemy koszta" - dodała Doda.

W kolejnym filmiku para kontynuowała komentarz. "Idziemy szukać dalej domu" - stwierdził Pachut. "Ta złota kopuła nie do końca mnie przekonuje. Ona za bardzo kumuluje światło, absorbuje słońce" - stwierdziła Doda przechodząc obok Kaplicy Zygmuntowskiej. "Nie w twoim stylu" - podsumował żartobliwie Pachut.

Doda i Dariusz Pachut w Krakowie
Doda i Dariusz Pachut w Krakowie© Instagram | dariuszpachut
Doda i Dariusz Pachut w Krakowie
Doda i Dariusz Pachut w Krakowie© Instagram | dariuszpachut
Doda i Dariusz Pachut w Krakowie
Doda i Dariusz Pachut w Krakowie© Instagram | dariuszpachut

Doda - życie prywatne

Doda nie ukrywa, że jest obecnie bardzo szczęśliwa, a wierni fani wokalistki trzymają kciuki, żeby Dariusz Pachut okazał się tym jedynym. Wcześniej piosenkarka nie miała szczęścia w miłości, o czym niejednokrotnie wspominała w wywiadach.

Zarówno pierwsze małżeństwo z piłkarzem Radosławem Majdanem, jak i drugi sformalizowany związek z biznesmenem Emilem Stępniem zakończyły się rozwodem. Doda spotykała się m.in. z liderem grupy Behemoth Adamem "Nergalem" Darskim, jednak i ta relacja nie przetrwała próby czasu mimo zaangażowania wokalistki m.in. w leczenie muzyka.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta