Blisko ludziDominika Gwit opublikowała zdjęcie z mężem. Rzadko pozują razem

Dominika Gwit opublikowała zdjęcie z mężem. Rzadko pozują razem

Dominika Gwit opublikowała zdjęcie z mężem. Rzadko pozują razem
Aleksandra Sokołowska
23.03.2020 10:58, aktualizacja: 23.03.2020 19:19

Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski rzadko pozują razem do zdjęć. Przy okazji niedzielnego spaceru aktorka zrobiła wyjątek i zamieściła na swoim profilu na Instagramie fotografię z mężem. Fani byli zachwyceni. "Pięknie wyglądacie, miłego spacerku" – komentowali.

Dominika Gwit postanowiła wybrać się na niedzielny spacer z mężem. Pogoda dopisywała, dlatego para zdecydowała, że dotleni się za dala od miejskiego zgiełku. "Idziemy na spacer, na odludzie, trzeba nam trochę powietrza, jak się trzymacie ? Mam nadzieję, że zdrowo! Miłej niedzieli! Pozdrawiamy – Dunaszewscy" – taki opis zamieściła pod zdjęciem z mężem.

Dominika Gwit z mężem

Aktora rzadko zamieszcza zdjęcia z mężem w mediach społecznościowych. Choć często pisze o swojej małżeńskiej relacji, to próżno szukać fotografii z Wojciechem Dunaszewskim na jej Instagramie. Gwit poznała swojego męża w teatrze. Przyszedł na jedną ze sztuk, w której grała i od razu zainteresował się nią. Para wzięła ślub w 2018 roku. Zaręczyny odbyły się rok wcześniej. Sama uroczystość utrzymywana była w tajemnicy.

Fani aktorki nie szczędzili miłych słów w komentarzach pod fotografią. "Super wyglądacie, ładna z was para, pozdrawiam cieplutko", "Bardzo ładne zdjęcie" – można przeczytać pod postem. Pojawiły się też inne opinie. "Jak tak wszyscy zaczniemy wychodzić na odludzie, to nagle przestanie ono nim być. Hasło ''zostań w domu' przestało być już modne, teraz zamienia się je na 'wychodzimy na odludzie'" – skomentował jeden z obserwatorów.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl