Trwa ładowanie...
d1olmf6

Dominika Kulczyk wyprzedziła brata. Jest obecnie najbogatszą Polką

Dzieci Jana Kulczyka nie próżnują. Pieniądze, które dostały w spadku po zmarłym ojcu nie leżą na koncie, tylko ciągle są w obrocie. Jak się teraz okazuje lepiej radzi sobie w tej kwestii Dominika Kulczyk, która wzbogaciła się o 417 mln zł.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dziedziczka fortuny skończyła 42 lata
Dziedziczka fortuny skończyła 42 lata (ONS.pl)
d1olmf6

Po śmierci Jana Kulczyka jego gigantyczna fortuna została podzielona. Każde z jego dzieci dostało taką samą kwotę. Jednak teraz, prawie pięć lat później, okazuje się, że lepszą głowę do interesów ma córka zmarłego biznesmena - Dominika Kulczyk.

Najbogatsza

Dominika Kulczyk wyprzedziła swojego brata Sebastiana i zgromadziła na koncie dodatkowe 417 mln złotych. Łącznie jej majątek jest teraz szacowany na 6,9 mld zł i tym samym plasuje ją na pierwszym miejscu najbogatszych kobiet w Polsce.

d1olmf6

Zysk przynosi jej nie tylko inwestowanie na giełdzie, ale również i w nieruchomości. W lutym 2020 roku dziedziczka fortuny pochwaliła się zakupem posiadłości w Knightsbridge w Londynie, w pobliżu Pałacu Buckingham i najbardziej ekskluzywnego domu towarowego Harrods. Dominika Kulczyk zapłaciła za willę 57,5 mln funtów i podsumowała zakup jednym zdaniem: "To kolejny obiekt w moim portfelu inwestycyjnym".

Na szczęście pomnażanie fortuny nie jest jedynym zajęciem Dominiki Kulczyk. 42-latka od lat angażuje się w pomoc charytatywną. Część z jej poczynań możemy oglądać w programie TVN "Efekt Domina". W ramach tego projektu dziedziczka jeździ do krajów trzeciego świata i udziela im pomocy najbardziej potrzebującym.

Zobacz także: Siłaczki odc. 6. Cykl Klaudii Stabach. Dajemy kobietom wsparcie, na jakie zasługują

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1olmf6

Podziel się opinią

Share
d1olmf6
d1olmf6