Blisko ludziDominika Tajner o nowej, piątej żonie Michała Wiśniewskiego. Nie mają bliskich relacji

Dominika Tajner o nowej, piątej żonie Michała Wiśniewskiego. Nie mają bliskich relacji

Dominika Tajner
Dominika Tajner
Źródło zdjęć: © AKPA
13.04.2021 08:42

Dominika Tajner bardzo przeżyła rozwód z muzykiem, Michałem Wiśniewskim. Aktualnie rany jej się zagoiły i zaczęła na nowo układać sobie życie. Celebrytka zapytana o relacje z piątą żoną Wiśniewskiego odpowiedziała, że utrzymuje ciepły kontakt z jego poprzednimi partnerkami i dziećmi, nie zaś z Polą Wiśniewską.

Dominika Tajner spędziła u boku Michała Wiśniewskiego prawie 10 lat. Parę wiele łączyło, a rozstanie okazało się dla córki Apoloniusza Tajnera zaskoczeniem. To piosenkarz złożył papiery rozwodowe do sądu.

Byli małżonkowie po rozwiązaniu małżeństwa przez dłuższy czas pozostawali samotni. W końcu Dominika Tajner poznała kogoś, kto skradł jej serce. To Cypryjczyk o imieniu Demetris. Z kolei Michał Wiśniewski związał się z fotografką Polą, której po raz kolejny, piąty w swoim życiu, przyrzekł miłość, wierność i uczciwość małżeńską.

Dominika Tajner o piątej żonie Wiśniewskiego

Dla Dominiki Tajner wejście w kolejny związek nie było łatwe. W końcu udało się jej odnaleźć spokój i szczęście. "Jestem w związku. Dojrzewało to bardzo długo i daj Boże, żeby się ułożyło. Jestem szczęśliwa, bo długo czekałam, żeby komuś zaufać. Zobaczymy, co los z tym zrobi. Uczucie między nami długo dojrzewało, aż zdecydowaliśmy, że jesteśmy w związku" – powiedziała w jednym z wywiadów.

Poproszona o komentarz dotyczący nowej partnerki swojego byłego męża powiedziała, że nie mają bliskiej relacji, nie piszą i nie dzwonią do siebie. Ma za to kontakt z Anną Wiśniewską (Świątczak – przyp. red.) i Mandaryną (Martą Wiśniewską – przyp. red.).

Zapytana przez serwis "Jastrząb Post" o nowy tatuaż Michała Wiśniewskiego, z imieniem jego żony Poli, powiedziała, że życzy mu, aby to był już ostatni tego typu. Wcześniej celebryta wytatuował sobie imię Dominiki Tajner na znak swojej miłości. Tatuażu pozbył się jednak po rozstaniu. "Widziałam tatuaż Michała Pola. No brawo" – powiedziała Dominika Tajner.