ycipk-2byzsg

Dorota Szelągowska miała trudne dzieciństwo. Babcia zastąpiła jej mamę

Dorota Szelągowska jest córką Katarzyny Grocholi. Prezenterka telewizyjna nie miała najłatwiejszego dzieciństwa. Teraz jest spełnioną kobietą. "Budzę się czasem i myślę: Boże, czym ja sobie na to zasłużyłam?" - mówi.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dorota Szelągowska za wszystko dziękuje babci
Dorota Szelągowska za wszystko dziękuje babci (ONS.pl)
ycipk-2byzsg

Dorota Szelągowska rozpoczęła pracę w telewizji od prowadzenia programu młodzieżowego "Rower Błażeja", następnie jako prezenterka występowała m.in. w "Polskie lato" w TVP 1 oraz "Pytanie na śniadanie".

Głośno o jej osobie zrobiło się dopiero za sprawą autorskich programów: "Domowe rewolucje", "Dorota was urządzi" oraz "Dorota inspiruje", w których pokazuje jak stylowo mieszkać. Polacy pokochali jej pomysły.

Ekspertka od urządzania wnętrz w rozmowie z "Świat&Ludzie" zdradziła, że wszystko zawdzięcza swojej babci Lidii, która była polonistką "Ona mnie ukształtowała. Nauczyła czytać, rysować, gotować, tkać, szyć, pisać, dekorować, wyczarować coś z niczego..." - wyznała prezenterka.

ycipk-2byzsg

Powiedziała również, że w najtrudniejszych chwilach babcia zastąpiła jej mamę. Kiedy Dorota była mała, Katarzyna Grochola miała trudny czas w życiu. Pisarka walczyła z chorobą nowotworową oraz rozpadło jej się małżeństwo. W tygodniku przeczytamy, że nie miała siły, by być wzorową mamą.

Źródło: "Świat&Ludzie"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: "Tradycyjnie Pyszne": przepis na torcik

ycipk-2byzsg
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2byzsg

ycipk-2byzsg
ycipk-2byzsg