Trwa ładowanie...

Dorota Szelągowska miała trudne dzieciństwo. Babcia zastąpiła jej mamę

Dorota Szelągowska jest córką Katarzyny Grocholi. Prezenterka telewizyjna nie miała najłatwiejszego dzieciństwa. Teraz jest spełnioną kobietą. "Budzę się czasem i myślę: Boże, czym ja sobie na to zasłużyłam?" - mówi.

Share
Dorota Szelągowska miała trudne dzieciństwo. Babcia zastąpiła jej mamę
Źródło: ONS.pl
d33u151

Dorota Szelągowska rozpoczęła pracę w telewizji od prowadzenia programu młodzieżowego "Rower Błażeja", następnie jako prezenterka występowała m.in. w "Polskie lato" w TVP 1 oraz "Pytanie na śniadanie".

Głośno o jej osobie zrobiło się dopiero za sprawą autorskich programów: "Domowe rewolucje", "Dorota was urządzi" oraz "Dorota inspiruje", w których pokazuje jak stylowo mieszkać. Polacy pokochali jej pomysły.

d33u151

Ekspertka od urządzania wnętrz w rozmowie z "Świat&Ludzie" zdradziła, że wszystko zawdzięcza swojej babci Lidii, która była polonistką "Ona mnie ukształtowała. Nauczyła czytać, rysować, gotować, tkać, szyć, pisać, dekorować, wyczarować coś z niczego..." - wyznała prezenterka.

Powiedziała również, że w najtrudniejszych chwilach babcia zastąpiła jej mamę. Kiedy Dorota była mała, Katarzyna Grochola miała trudny czas w życiu. Pisarka walczyła z chorobą nowotworową oraz rozpadło jej się małżeństwo. W tygodniku przeczytamy, że nie miała siły, by być wzorową mamą.

Źródło: "Świat&Ludzie"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: "Tradycyjnie Pyszne": przepis na torcik

d33u151

Podziel się opinią

Share
d33u151
d33u151