Blisko ludziDorota Szelągowska z odrostami i bez makijażu. Fani pokochali jej zdjęcie w czarnej maseczce

Dorota Szelągowska z odrostami i bez makijażu. Fani pokochali jej zdjęcie w czarnej maseczce

Dorota Szelągowska z odrostami i bez makijażu. Fani pokochali jej zdjęcie w czarnej maseczce
Źródło zdjęć: © Getty Images
27.04.2020 08:43, aktualizacja: 27.04.2020 09:00

Dorota Szelągowska pokazała zdjęcie, na którym pozuje z czarną maseczką i włosami związanymi w małe koczyki. Projektantka mówi otwarcie o swoim odroście.

Dorota Szelągowska opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje na podwórku w różowej bluzie. Uwagę zwraca czarna maseczka domowej roboty i widoczny odrost na włosach projektantki. Ostatnio podobne zdjęcie opublikowała Joanna Liszowska.

Dorota Szelągowska pokazała swoje odrosty

Wiadomo, że projektantka wnętrz spędza kwarantannę w domu na Mazurach. Na czas epidemii koronawirusa zamknięto salony fryzjerskie, co odbiło się na wyglądzie wielu osób. Wyjątkiem nie jest Dorota Szelągowska, która wspomina swoją sesję okładkową z magazynu "Viva!", na której wyglądała jak gwiazda Hollywood.

"Fajnie było sobie powspominać sesję z 'Vivy'... Merlin nie przetrwała kwarantanny. Dziś przyszła przesyłka z salonu fryzjerskiego, więc odrosty pójdą precz. Oby bez reszty włosów" – napisała projektantka, która postanowiła pofarbować odrost na własną rękę.

Internauci utożsamiali się Dorotą Szelągowską i przyznali otwarcie, że sami zmagają się z podobnymi problemami.

"Miło zobaczyć, że ktoś ma takie same odrosty jak ja. Ale nie mam odwagi, by je sama rozjaśnić", "uwielbiam panią", "każda z nas jest czasem Fioną, a czasem Marylin. Dobrze, że zwraca pani na to uwagę, bo najgorzej, gdy mężczyźni wymagają, żebyśmy byli tylko Marilyn, chociaż z nich to najczęściej Shreki" – pisały internautki.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: SIŁACZKI – program Klaudii Stabach. Historie inspirujących kobiet