GwiazdyDorota Zawadzka jest wściekła na TVP za artykuł o śmierci Kamila Durczoka. "Szlag by ich..."

Dorota Zawadzka jest wściekła na TVP za artykuł o śmierci Kamila Durczoka. "Szlag by ich..."

Dorota Zawadzka jest wściekła na TVP za artykuł o śmierci Kamila Durczoka
Dorota Zawadzka jest wściekła na TVP za artykuł o śmierci Kamila Durczoka
Źródło zdjęć: © East News | Jan Bielecki
Aleksandra Lewandowska

16.11.2021 13:47

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dorota Zawadzka, znana jako "Superniania", opublikowała na swoim profilu na Twitterze artykuł TVP Info o śmierci dziennikarza Kamila Durczoka. Zawadzka jest zbulwersowana tym, co w nim opisano i jak redaktorzy TVP zachowali się w związku z tą sytuacją.

Kamil Durczok zmarł we wtorek, 16 listopada 2021 roku, nad ranem. Informację o jego śmierci potwierdziła zarówno była żona Marianna Dufek, jak i najbliższa rodzina. W sieci pojawia się coraz więcej wpisów przyjaciół i znajomych-dziennikarzy Kamila Durczoka oraz artykułów na temat jego śmierci, a jednym z nich jest ten, który opublikowano na stronie internetowej TVP Info.

Dorota Zawadzka wściekła na TVP

Znana jako "Superniania" Dorota Zawadzka podzieliła się z obserwatorami na Twitterze swoim zbulwersowaniem, dotyczącym artykułu TVP Info na temat śmierci dziennikarza. Tam, oprócz samej informacji o śmierci, wyciągnięto także największe "brudy" o życiu Kamila Durczoka, w tym m.in. o mobbingowaniu pracowników i prowadzeniu pojazdu pod wpływem alkoholu.

- 'Mistrzowie' - szlag by ich... - skomentowała we wpisie Dorota Zawadzka.

Kamil Durczok nie żyje

Jak poinformowano w oficjalnym oświadczeniu szpitala w Katowicach, Kamil Durczok trafił do niego już w poniedziałek. Jego stan określono wówczas jako bardzo ciężki.

- Pacjent został przyjęty wczoraj o godzinie 13.45 na Izbę Przyjęć, przekazany na oddział Chorób Wewnętrznych, Autoimmunologicznych i Metabolicznych, a następnie przekazany na Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego im. prof. K. Gibińskiego SUM w Katowicach - powiedziała Joanna Chłądzyńska, rzeczniczka szpitala.

Durczok zmarł w szpitalu w Katowicach o godz. 4:23 "w wyniku zaostrzenia przewlekłej choroby i zatrzymania krążenia". Kilkanaście lat temu zmagał się z nowotworem - białaczką. Tuż po wygranej walce z chorobą napisał autorską książkę pt. "Wygrać życie".

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (292)
Zobacz także